Zavrieť

Porady

MS hokej 2011 - rozpis zápasov pre Outlook, Hotmail

V priložených súboroch (MS_hokej_Slovensko_2011.HOL a MS_hokej_Slovensko_2011.ICS) je zoznam jednotlivých zápasov pre MS 2011 v hokeji, v štruktúre: skupina, mužstvá, miesto, začiatok stretnutia a dátum zápasu.

Podobný popis ako naištalovať je tu: MS hokej 2011 - rozpis zápasov Outlook, Hotmail

Možno niekomu pomôže.

Palo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Pripájam ešte iné riešenie. Vyexportoval som položky, z ktorých som generoval ICS súbory ako CSV.

    Potom stačí súbor naimportovať do kalendára v Outlooku:

    1) Otvor Outlook / Kalendár
    2) Naimportuj CSV:
    EN voľba File / Import and Export / Import from another program or file / Comma separated values (Windows)
    SK voľba Súbor / Importovať a exportovať... / Import z iného programu alebo súboru / hodnoty oddelené čiarkami (Windows)

    Potom tam je i miesto stretnutia (KE, BA) i čas začiatku (trvanie som dal 2 hod)
    Palo
    OTL_import_csv.jpg  

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Len pozor, je to robene cez sviatky takže to pridá vlastne nový štátny sviatok z informáciou kedy a aký je zápas. Takže to nie sú presne udalosti s časom.

    MS hokej 2011 - rozpis zápasov pre Outlook, Hotmail

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.