Zavrieť

Porady

HLadam dodavatela

Dobry den,
mam eshop s damskym oblecenim a potrebujem dalsieho dodavatela na damske oblecenie, obuv, kabelky, sperky, pripadne ine doplnky. Moze ist o extravagantne oblecenie alebo aj nieco seriozne - bluzky etc, prosim o ponuky na info@paulavouge.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    Podľa mňa je chyba v adrese: má byť info@paulavogue.sk
    máte aj kamenný obchod alebo len internetový predaj?

    katka8880 je offline (nepripojený) katka8880

    katka8880
    Dobrý den.
    Mam bizuteriu za skvele ceny ak by ste mali zaujem moju cast ponuky si mozete pozriet na azete v profile katy371 ale mi napiste mail na katy371@azet.sk
    prajem pekny den

    miauksk je offline (nepripojený) miauksk

    Dodavatel bizuterie miauksk
    Dobry den, ponukam bizuteriu za velmi vyhodnu cenu. V pripade zaujmu ma kontaktujte na info@miafe.com

    Deejay93 je offline (nepripojený) Deejay93

    Deejay93
    Dobrý den.
    Hladam dodavatela pre moj E-shop panskeho a damskeho textilu,obuvy jedna sa o rifle,mikiny,trička,bundy,košele,svetre,ruksaky, obuv značiek ako S.Oliver,Nike,adidas,Puma,Quicksilver,Jordan,Guess ,Laurph Lauren,Tommy Hilfinger,Diesel,Calvin Klain,Gucci,Holister,Giorgio Armani,Bourton,Spider,O´Neil a niečo ako textil obchodnej siete H&M + doplnky ako hodinky,opasky,a pre damy kabelky,bižuteria,preferujem Kvalitu za priatelnu cenu
    v pripade zaujmu a chut spolupracovat ma kontaktuje.

    S pozdravom Kunč

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.