Zavrieť

Porady

Hladam dodavatela do e-shopu

Dobrý deň,
hľadáme dodovateľa do e-shopu na tovar kozmetika, drogeria /nie parfumy/.

Prosim kontaktujte ma sukromnou spravou, uz sa mi stalo, ze ma vymazali, lebo ma tu niekto obvinil, ze si robim sama sebe reklamu

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pretvarka Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    hľadáme dodovateľa do e-shopu na tovar kozmetika, drogeria /nie parfumy/.

    Prosim kontaktujte ma sukromnou spravou, uz sa mi stalo, ze ma vymazali, lebo ma tu niekto obvinil, ze si robim sama sebe reklamu

    Ďakujem
    pretvarka, uvedom si, kam prispievaš! Toto je PORADA, nie AVÍZO! Na porade sa poskytujú rady, skúsenosti, vyjadrujú názory, vedie diskusia..., ale toto nie je miesto na hľadanie obchodných partnerov alebo inzerovanie. Je tu aj osobitná sekcia inzercie, kde môžeš dať nekomerčný inzerát, ale takéto príspevky určite nepatria na bežné diskusné fórum.

    Tak sa nečuduj, že ťa zakaždým vymažú...
    Tak sa teda ospravedlňujem, ale keďže som tu čítala niekoľko takýchto príspevkov na hľadanie dodávateľa, veľkoskladov a pod., tak neviem rozlíšiť v ktorom prípade to môže byť a kedy nie /u niekoho je to v poriadku a u niekoho nie/.

    PS: vymazali ma raz, asi si mysleli, že si robím reklamu, ked mi niekto odpovedal a spravil si reklamu pre seba

    porada.sk/t147427-dodavatel-do-eshopu.html

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    pretvarka Pozri príspevok
    Tak sa teda ospravedlňujem, ale keďže som tu čítala niekoľko takýchto príspevkov na hľadanie dodávateľa, veľkoskladov a pod., tak neviem rozlíšiť v ktorom prípade to môže byť a kedy nie /u niekoho je to v poriadku a u niekoho nie/.

    PS: vymazali ma raz, asi si mysleli, že si robím reklamu, ked mi niekto odpovedal a spravil si reklamu pre seba

    porada.sk/t147427-dodavatel-do-eshopu.html
    To máš ako ryby v rybníku, tiež ich nechytí rybár všetky. Zopár ich chytí, veľa mu ujde...

    Ani tu si admin a moderátori nevšimnú všetky príspevky a témy. Ale ak ich niekto nahlási... tak zasiahnu. Ak aj ty uvidíš taký príspevok alebo tému, môžeš ju nahlásiť.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Daj si do profilu e-mailový kontakt. Kto bude mať záujem, sa ti ohlási touto cestou.
    Ja som za všetky možnosti komunikácie, krajina sa musí posúvať. Nepokladám to až za tak neetické, hlavne v dnešnej dobe.

    Hladam dodavatela do e-shopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.