Zavrieť

Porady

Neotvára webové stránky

Keď mi príde v maily odkaz na nejakú webovú stránku, predtým som naišiel na to kurzorom a po kliknutí na to sa mi v novom okne otvorila tá stránka. Teraz mi to nechce robiť. Vôbec nereaguje, hoci kurzor - šípka sa normálne zmení na ruku, ale po kliknutí neotvára stránku. Prosím, poraďte, kde je problém?
A taktiež ak mám napr. v texte vo Worde web stránku, tiež predtým som klikol súčasne s Ctrl a pekne mi otvorilo stránku, teraz nie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ale veď sú to Excelovské tabuľky - musíš si ich stiahnuť a v exceli otvoriť - mne to otvorilo - ale popravde - domrvili to. Lebo ten, kto vytváral - drbal riadky do buniek - to rovno mohli napísať ako textový dokument v doc.
    Naposledy upravil misoft : 02.02.13 at 08:44
    anka_p ďakujem za odpoveď

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    ireneaos Pozri príspevok
    Vyzerá to, že áno, asi len v Office. Otvoril som si mail v googleu - gmail a tam to v pohode ide.
    Neupdatoval si náhodou IE? Netýka sa Ťa náhodou toto?:
    http://support.microsoft.com/kb/310049/sk

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    //no práve excel, ale ked to otvorím, nemám tam tabuľku, len vedľa seba všetko v riadku oddelené čiarkami

    V tom prípade môže ísť o csv súbor.
    Skús to ináč. Otvor excel. Potom daj import údajov - vyber csv a oddeľovač čiarku. To by malo zabrať.
    Asi budeš musieť ten súbor premenovať. Zmeniť mu koncovku na csv.

    Poz. Dúfam, že to je csv
    misoft Bingo - csv

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    A co sa stane ak kliknes na ten odkaz pravym buttonom a vyberies moznost (otvorit v novom okne, na novej karte atd ...)

    ireneaos je offline (nepripojený) ireneaos

    ireneaos
    Keď kliknem na ten odkaz pravým tlačidlom, tak mi dá tieto možnosti na výber:
    Kopírovať odkaz
    Uložiť cieľ ako
    Vybrať všetko
    Pridať medzi obľúbené položky.
    .........Nič iné tam nie je............

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    ireneaos Pozri príspevok
    Keď mi príde v maily odkaz na nejakú webovú stránku, predtým som naišiel na to kurzorom a po kliknutí na to sa mi v novom okne otvorila tá stránka. Teraz mi to nechce robiť. Vôbec nereaguje, hoci kurzor - šípka sa normálne zmení na ruku, ale po kliknutí neotvára stránku. Prosím, poraďte, kde je problém?
    A taktiež ak mám napr. v texte vo Worde web stránku, tiež predtým som klikol súčasne s Ctrl a pekne mi otvorilo stránku, teraz nie.
    Predtým - znamená pred nejakou novou inštaláciou?
    Nefunguje to len v MS Office?

    ireneaos je offline (nepripojený) ireneaos

    ireneaos
    Nella_2 Pozri príspevok
    Predtým - znamená pred nejakou novou inštaláciou?
    Nefunguje to len v MS Office?
    Vyzerá to, že áno, asi len v Office. Otvoril som si mail v googleu - gmail a tam to v pohode ide.

    ireneaos je offline (nepripojený) ireneaos

    ireneaos
    Nella 2
    Áno !!! Bingo!
    Ty si to uhádol(a). Veľká vďaka. Už mi to funguje, tak ako má.
    Naposledy upravil ireneaos : 05.05.11 at 21:26

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    Potrebovala by som poradiť čo mám urobiť, aby mi otváralo súbory v správnom formáte z tejto www- http://www.minv.sk/?statistika-krimi...-za-rok-2012-2
    Skúšala som z viacerých PC a stále to nezobrazuje v tabulkách.
    Ďakujem

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    no práve excel, ale ked to otvorím, nemám tam tabuľku, len vedľa seba všetko v riadku oddelené čiarkami

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Píšem - ten, čo to tvoril, to dodrbal -metal čo riadok, to bunka - to skôr mal dať *.doc

    anka_p je offline (nepripojený) anka_p

    anka_p
    neviem či to už správca stránky opravil lebo písala som aj im, že to majú chybné), ale ide mi to stiahnúť do xml súboru tak, že načítam si daný súbor, zobrazí sa to tak čudne, ale keď to stiahnem do PC, už je to ok.
    misoft Defaultné nastavenie pre doplnok pre excel - otvoriť v prehliadači ako xml
    Charon @misoft Súhlasím :-)
    Kabaka123 22.05.15 08:08 priradil do Porady
    Kabaka123 22.05.15 08:06 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.