Zavrieť

Porady

doba podnikania - dotacia

V decembri 2009 som cerpal dotaciu z UPSVaR na podporu podnikania. Podnikat som zacal v polovici decembra, avsak dotacia mi prisla na ucet az koncom decembra.

Podnikat musim 24 mesiacov - avsak od zaciatku podnikania, alebo od datumu prijatia dotacie na ucet?

V pripade skorsieho zrusenia zivnosti musim uradu vratit alikvotnu ciastku z dotacie - ako sa to rata? Celkova dotacia sa rozdeli na 24 mesiacov a vratit by som mal sumu za zvysne mesiace?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    Veď to máš v rámci jedného mesiaca. Ja by som Ti poradila vydržať 24 mesiacov od obdržania príspevku, pre istotu, aby si nič nemusel vracať.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Wotan Pozri príspevok
    V decembri 2009 som cerpal dotaciu z UPSVaR na podporu podnikania. Podnikat som zacal v polovici decembra, avsak dotacia mi prisla na ucet az koncom decembra.

    Podnikat musim 24 mesiacov - avsak od zaciatku podnikania, alebo od datumu prijatia dotacie na ucet?

    V pripade skorsieho zrusenia zivnosti musim uradu vratit alikvotnu ciastku z dotacie - ako sa to rata? Celkova dotacia sa rozdeli na 24 mesiacov a vratit by som mal sumu za zvysne mesiace?
    24 mesiacov od podpísania zmluvy. Z akého dôvodu chceš rušiť živnosť ?

    doba podnikania - dotacia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.