Zavrieť

Porady

nadmerny odpocet

prosim Vas o radu:
02/2011 - nadmerny odpocet
03/2011 - nadmerny odpocet
za 04/2011 vychadza danova povinnost
prosim Vas v DP za 04/2011 mam od danovej povinnosti odpocitat nadmerny odpocet za 03/2011?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Katka1010 Pozri príspevok
    prosim Vas o radu:
    02/2011 - nadmerny odpocet
    03/2011 - nadmerny odpocet
    za 04/2011 vychadza danova povinnost
    prosim Vas v DP za 04/2011 mam od danovej povinnosti odpocitat nadmerny odpocet za 03/2011?
    áno, ak NO za 02/2011 vrátia do 25.05.2011
    Naposledy upravil srska : 17.05.11 at 07:14 Dôvod: oprava dátumu vrátenia NO
    Odrataj si nadmerny odpocet len za 03/2011 (teda ak si nežiadala o vrátenie nadmerného odpočtu do 30 dní, v takom prípade by som tento nadmerný odpočet neodpočítala, resp. by som kontaktovala správkyňu a dohodla sa s nou. Keď požiadaš o vratenie nadmerneho odpoctu do 30 dni, tak priznanie za marec si podala do 25.4., tzn. do 25.5. by ti mali prist peniaze na ucet, danovy urad necaka na dalsie priznanie. Aby sa nestalo, ze ti DU posle peniaze a zaroven si tento nadmerny odpocet odratas od svojej danovej povinnosti).
    Odpocet za 02/2011 by vam uz mali vratit na bankovy ucet - 25.3. je najneskor podane danove priznanie, takze aj keby si neziadala vratenie NO do 30 dni, tak ti ho DU ma vratit do 25.5..

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.