Zavrieť

Porady

Chorvatsko

Pekny den prajem. Hladam niekoho, kto vie poskytnut lacne ubytovanie v Chorvatsku, alebo vie o nejakej stranke. Hladam nieco na Makarskej riviere isiel by som autom cca 4 os. Za kazdu informaciu dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    negotiant je offline (nepripojený) negotiant

    negotiant
    milanjanosik Pozri príspevok
    Pekny den prajem. Hladam niekoho, kto vie poskytnut lacne ubytovanie v Chorvatsku, alebo vie o nejakej stranke. Hladam nieco na Makarskej riviere isiel by som autom cca 4 os. Za kazdu informaciu dakujem
    Uz som v inej diskusii spominal, boli sme teraz nedavno na Makarskej riviere a mozem odporucit nasledovne ubytovanie:

    Uplne nove apartmany, novo zariadenie, pre 4 osoby je ubytovanie len za 50 EUR na den.

    Webku na nich nemam, ale adresa ubytovania je:
    Put Požara 12
    21300 Makarska

    mobil.: 00385(0)98 707 352
    email: app_milic@hotmail.com
    Naposledy upravil negotiant : 11.07.11 at 07:37
    IMG_9400.jpg  
    IMG_9396.jpg  
    IMG_9420.jpg  
    1/1

    ivustek je offline (nepripojený) ivustek

    Iveta ivustek
    Mne sa veľmi páčilo poniže Makarskej riviery v Drveníku-penzion Adria. Penzion má izby, štúdia a apartmány. V izbách a štúdiu je povinná polpenzia, v apartmánoch nie. Nie je to veľmi rušné miesto ako makarská riviera ale zas ani tiché. Ideálne pre rodiny s deťmi, penziion hneď pri mori. Prikladám link penzionu, ale to je cez cestovku, cez ktorú sme boli.Dá sa zajednať aj napriamo, čo je lacnejšie. Ak by mal niekto záujem, priamy kontakt zašlem.
    http://www.aquamarin.sk/chorvatsko/d...enka-2289.html

    rask011 je offline (nepripojený) rask011

    rask011
    Ahoj. Ja by som ti vedela poradiť, resp. poslať linky na ubytovateľov, ale oblasť Split - Trogir, konkrétne ostrov Čiovo (ide sa tam mostom z Trogiru). Je to kľudnejšia časť ostrova, bez hotelov...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    rask011 Pozri príspevok
    Ahoj. Ja by som ti vedela poradiť, resp. poslať linky na ubytovateľov, ale oblasť Split - Trogir, konkrétne ostrov Čiovo (ide sa tam mostom z Trogiru). Je to kľudnejšia časť ostrova, bez hotelov...
    A preco si teda neporadil?
    Tak to by mi velmi pomohlo ak mas nejake linky tak ti budem ze nich vdacny... Poprosim ak mozes dik

    rennka je offline (nepripojený) rennka

    rennka
    Ked mozem, z minulorocnej vlastnej skusenosti: ostrov Čiovo nikdy viac. Ostrovcek ako taky v pohode, ale ked sa budes chciet vecer dostat do centra Trogiru alebo niekam inam autom, alebo spat, priprav sa na 1/2 az hodinove kolony cez spominany most. To potom radsej ubytko priamo v Trogire, je tam velmi pekny pristav, pevnost, katedrala chranene Unescom, aj moznost zabavy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.