Zavrieť

Porady

Štúdium vo Viedni?

Na budúci rok budem maturovať na gymnáziu a rozmýšľam o štúdiu vo Viedni.Nevedel by mi niekto poradiť alebo poskytnúť nejaké informácie o školách vo Viedni? Mám tú výhodu, že tam mám rodinu, takže ubytovanie riešiť nemusím.Nemčinu sa učím už 10 rokov a dohovorím sa dobre ale bojím sa, že vysokú školu by som po nemecky nezvládala. Rozmýšľala som, že by som najskôr na rok išla do Viedne učiť sa nemčinu a až potom by som išla na vysokú.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    o skolach nemam prehlad,ale je tu uz takato podobna tema.ja ju prilozit neviem,
    ale
    ked pekne poprosim,arizona nam to tu prilepi,vsak arizona ......

    ale za to ucenie nemciny by som teda bola.tu malokto hovori cistou nemcinou a na rakusacku hatlaninu si treba zvyknut-pouzivaju ju vsade,aj na skolach.
    ja mozem uz konecne prehlasit ze nemecky viem velmi dobre ale napriek tomu si netrufam tvrdit,ze by som tu zvladla studium-prave koli reci.je velmi vela odbornych vyrazov ktore ani v slovnikoch nie su,su to odchylky od zakladnych slov...treba sa do toho dostat.
    najlepsie by bolo keby si situ zohnala daku brigadu aspon na par mesiacov a videla by si ako sa to na teba nalepi.
    prax ti nic nenahradi ani najlepsi kurz.ale keby ten kurz bol priamo tu,je to zase o niecom inom.ale stoji to vela!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.