Zavrieť

Porady

Ako otvoriť súbor s koncovkou .fdf

Prosím o radu, potrebujem otvoriť súvahu a výkaz ziskov a strát. Súbor mám uložený s koncovkou .fdf. Kolegyňa to otvorí na svojom PC, ale mne to otvorit nejde. Prosím o radu, kde možem mať problém. Ďakujem za radu.
Zdenka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    K súboru *.fdf musíš mať v rovnakom adresári súbor, ktorý má príponu *pdf a volá sa navlas rovnako. Ak je to niečo daňové, nájdi si na DRSR, horná červená lišta "elektronická komunikácia" potom naľavo "PDF a FDF podklady" a tam si nájdi konkrétny formulár a stiahni.

    Ak napíšeš názov *fdf, priložím konkrétne *.pdf.
    PS: podarilo sa mi priložiť zip súbor.
    Naposledy upravil Rozalka : 21.05.11 at 18:00 Dôvod: PS

    Zdenka1980 je offline (nepripojený) Zdenka1980

    Zdenka1980
    Už jsem zoufalá. Tak jsem si znovu nainstalovala ACROBAT READER X 10.0 podle pokynů v odkaze. Ale ani tak mi to nejde otevřít. Zajímavé ale je, že tlačilovo daň príjmu práv.osob otevřu v souboru fdf bezproblémů a súvanu ani výkaz neotevřu.
    Prosím poraďte mi, kde dělám chybu. Sedím nad tím už 2 hodiny. Co se týká PC, jsem amatér.

    Díky za radu

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Zdenka1980 Pozri príspevok
    Už jsem zoufalá. Tak jsem si znovu nainstalovala ACROBAT READER X 10.0 podle pokynů v odkaze. Ale ani tak mi to nejde otevřít. Zajímavé ale je, že tlačilovo daň príjmu práv.osob otevřu v souboru fdf bezproblémů a súvanu ani výkaz neotevřu.
    Prosím poraďte mi, kde dělám chybu. Sedím nad tím už 2 hodiny. Co se týká PC, jsem amatér.

    Díky za radu
    odkiaľ je ten súbor fdf? drsr.sk alebo nejaký software?

    Zdenka1980 je offline (nepripojený) Zdenka1980

    Zdenka1980
    takže fdf súbory, ktoré mi nejdú otvoriť sú zo stránky drsr.sk.
    FDF súbor daň z príjmu práv.osob, som vyplňovalal na E-Dane. A ten mi otvoriť ide. Tak neviem kde robím chybu.

    Ako otvoriť súbor s koncovkou .fdf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.