Zavrieť

Porady

facebook chat

zdravim, vedel by mi niekto poradit ako na facebooku nastavit, aby sa mi chat ukladal do sprav? neviem ako na to, niektori to maju zmenene asi automaticky, ale ja to mam stale po starom. facebook manager chat history mi nefunguje, teda presnejsie friends list mam prazdny a historiu chatu si ani po nainstalovani tohto doplnku neviem zobrazit. Dakujem !
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    E15 Pozri príspevok
    Ďakujem veľmi pekne a keď už takto otravujem tak si neodpustím ešte jednu otázku. Mám podozrenie, že niekto má moje heslo na facebook. Môžem to nejako zistiť, čiže keď ja budem na facebooku a niekto by sa tam v tom čase tiež prihlásil na inom počítači, tak to uvidím ? A on uvidí, čo ja píšem ? Ďakujem ešte raz.
    Skontroluj si to v nastaveniach účtu -> Bezpečnosť ->>Nastavenia bezpečnosti - Rozpoznané zariadenia a Aktívne spojenia

    Ak máš na niekoho podozrenie potom si aktivuj Upozornenia na prihlásenie

    betka631 je offline (nepripojený) betka631

    Ak nosíš nebo v sebe, nájdeš ho všade.♥ ...viac betka631
    Chat - možnosti - pokročilé nastavenia

    negotiant je offline (nepripojený) negotiant

    negotiant
    skús aspoň v tomto okne..

    http://www.facebook.com/presence/popout.php#" target="_blank" rel="nofollow" class="linkavkomente" title="Linka">» www.facebook.com/presence/popout.php#...

    E15 je offline (nepripojený) E15

    E15
    Dobrý deň, prosím Vás kto by mi vedel poradiť. Keď sa prihlásim na facebook, tak ostatní vidia, že som na chate, lebo pri mne svieti tá zelená gulička. Dá sa to nastaviť tak, aby nik nevidel, že som na facebooku ? Ďakujem.

    E15 je offline (nepripojený) E15

    E15
    Myslíte, že si nastavím, že kto má vidieť moje príspevky - dám IBA JA a vtedy to nebude svietiť?
    alla66 Nesvieti iba pri vypnutom chate

    E15 je offline (nepripojený) E15

    E15
    Ďakujem veľmi pekne a keď už takto otravujem tak si neodpustím ešte jednu otázku. Mám podozrenie, že niekto má moje heslo na facebook. Môžem to nejako zistiť, čiže keď ja budem na facebooku a niekto by sa tam v tom čase tiež prihlásil na inom počítači, tak to uvidím ? A on uvidí, čo ja píšem ? Ďakujem ešte raz.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.