Zavrieť

Porady

Chorvatsko - Pag - ubytovanie

Zdravim poradaci!

Radi by sme sa s partiou tento rok dostali na ostrov Pag v Chorvatsku v okoli mesta Novalja alebo Caska. Vzhladom na to, ze je to dost exponovana a vychytena lokalita /dovod, preco tam chceme ist/ som bol celkom zhrozeny z cien ubytovania, co som nasiel na internete. Pomaly o 100% drahsie, nez ked rodicia idu na menej exponovane miesto a dohodnu si predom cez mail taxu.. nuz, ale dalo sa cakat.

Preto sa obraciam s prosbou, ci mi viete poskytnut mailovy kontakt, stranku pripadne iny sposob komunikacie na niekoho, u koho by som si vedel vybavit relativne lacne (na tie pomery) a celkom fajn ubytko /preferujem daco s vlastnou kuchynou atd/

Vdaka!
Naposledy upravil PaveloSK : 31.05.11 at 13:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    My ideme 17.6. priamo do Pagu. Ak by si chcel dám ti kontakt, len ho nemám pri sebe. Keďže ideme v júni cena je 50 eur za apartmán pre max. 6 ľudí. Cena júl-august je myslím 60 eur. Máš tam 2 izby x 2 osoby + spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom spojená s kuchyňou.

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    Boli sme tam minulý rok a nám sa tam páčilo. Boli sme na kraji mesta asi pol hod. pešo od centra. Sú tam také malé pláže s pozvoľným vstupom do mora s malými kameňmi. Pláž pieskovo kamenistá. Pláže pod kopcom, takže sa máš aj kde skryť do tieňa. Voda super čistá. Boli sme 2. a 3. júlový týždeň. Len potom už bolo dosť veľa ľudí, preto ideme teraz v júni. Smerom od mesta Pag na Novalju sú také dlhé pláže. Ideš tam autom dolu strmým kopcom, aj tam bola voda čistá. Platíš tam len za parkovanie tuším to vychádza na 2 eurá za deň na auto. A takých pláži je tam veľa.

    PaveloSK je offline (nepripojený) PaveloSK

    PaveloSK
    nela07 Pozri príspevok
    My ideme 17.6. priamo do Pagu. Ak by si chcel dám ti kontakt, len ho nemám pri sebe. Keďže ideme v júni cena je 50 eur za apartmán pre max. 6 ľudí. Cena júl-august je myslím 60 eur. Máš tam 2 izby x 2 osoby + spoločenská miestnosť s rozťahovacím gaučom spojená s kuchyňou.

    Ahoj! V prvom rade Ti dakujem za odpoved, v druhom rade je to fakt super cena a isto sa potesim aj kontaktu, len bohuzial je to trocha dalej (cca 25km dalej) od miesta, kde my hladame ubytko.

    Inak ake mas skusenosti s tymto ostrovom?

    Dakujem

    Chorvatsko - Pag - ubytovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.