Zavrieť

Porady

najomnici

poprosil by som o radu v tom chúlostivom probleme. Môj strýko zdedil po babke dom na dedine a kedže už býva v meste a odhovárali ho aby dom predal, rozhodol sa ho dať do prenájmu. Kedže dom je pod jeho menom tak mu učty za plyn,atd idú cez jeho účet pomocou internet banking. S najomníkmi uzavrel najomnú zmluvu a dohodol sa s nimi, že mu vždy prvého prinesú peniaze za plyn, elektrinu a vodu. No už 3 mesice nezaplatili a vyhovarajú sa za zlú finančnú situaciu v robote (meškajú so mzdou, atd) strýko s nimi si už rozviazal zmluvu, ale neviem ako ich "donútiť" aby mu dali peniaze na vyplatenie účtom za 3 mesiace.
Vedel by niekto poradiť ako postupovať v tomto prípade?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    felix1 je offline (nepripojený) felix1

    ja felix1
    A preco nezobral zalohu aspon za energie? Ak nemali ani na zalohu bolo to len otazkou casu ked uz nezaplatia vobec. Odstav okamzite energie. Kedze je leto nezmrznu a pobalit sa mozu aj bez svetla .

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.