Zavrieť

Porady

Vyradenie z evidencie gynekologa

Ahojte, potrebovala by som poradit. Uz cca 5 rokov som nebola u gynekologa a chcem ist na preventivku. Tych 5 rokov som sa stahovala asi 2x a povodneho gynekologa mam v meste, ktore nieje najblizsie. Preto sa chcem opytat, ci ma este moze vobec evidovat, alebo ci po niekolkych rokoch vyraduje z evidencie gynekolog pacientov. A ked sa chcem prihlasit u ineho gynekologa, potrebujem vyzdvihnut kartu u povodneho? Za rady dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    ja som si vybrala doktorku,opýtala som sa,či ma vezme na prehliadku....nepýtala sa na kartu,ani kde som bola predtým....založila mi kartu novú

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    vyhľadaj nového ten ti dá papier no musíš navštíviť starého aby ti vydal ak nevydá do rúk, pošle kartu k novému gynekológovy. inak to nepôjde.
    toto som absolvovala minulý mesiac.... tak viem informovala som sa.

    Vyradenie z evidencie gynekologa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.