Zavrieť

Porady

EMAIL

Ahojte prosím vás čo znamená:špatný formát emailu? DAKUJEM
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    delkom Pozri príspevok
    Ahojte prosím vás čo znamená:špatný formát emailu? DAKUJEM
    Doplň, kedy vidíš tento text

    ....príčiny môžu byť rôzne...nesprávne napísaná e-mailová adresa....nepodporované (nedovolené) znaky

    newmi je offline (nepripojený) newmi

    newmi
    ten email si dostala alebo posielas alebo ti dakto emailom poslal subor (email napr z outlook) a ty sa to snazis otvorit dakde inde alebo...... popis to podrobnejsie

    delkom je offline (nepripojený) delkom

    Mám zložitú povanu ale nie som šibnutý. ...viac delkom
    v tom rámčeku už je zobrazený @/musím ho vymazať? proste nejde mi to a to vždz ked je takto zobrazený zavináč

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ale to je predsa jednoduché: časť adresy už je napísaná ( @blabla.sk), stačí potom len pred to napísať komu (napr. mrkvička a klient doplní @blabla.sk - mrkvicka@blabla.sk)
    @ zavináč sa používa na priradenie e-mail konta ku serveru kde konto sídli.

    To znamená, že "ivanka pri dunaji" zapíšeš ako "ivanka@dunaj", rozumieš? Toto je jedna z mnohých tzv. internetových či sieťových služiab - protokolov. E-pošta sa skladá z odosielateľského a prijímacieho protokolu.

    Iný protokol je napríklad výklad - teda www stránka, tzv hypertext protokol, kedy sa pošlú len riadiace príkazy a podľa nich si Tvoj počítač vyskladá celý obsah "už doma"

    Na to aby sa predišlo omylom či preklepom, existujú tzv. kontrolné skripty. Pritom sa zvykne do okienka vložiť niečo ako nápoveda. Takže ak zadávaš adresu, zmažeš zavináč a napíšeš plnú adresu so zavináčom, napríklad ivan@dunaj.sk. Rozumieš?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    delkom Pozri príspevok
    v tom rámčeku už je zobrazený @/musím ho vymazať? proste nejde mi to a to vždz ked je takto zobrazený zavináč
    zavináč si nevšímaj
    krok č.1 -
    krok č. 2 -
    krok č. 3 -
    Potvrď email
    emailI.JPG  
    emailII.JPG  
    mailIII.JPG  
    1/1

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.