Zavrieť

Porady

Nadmerna potencia

Robotník telom i dušou
Zdravim vsetkych

Po dost dlhej dobe sa opat hlasim. A hned tu mam "zakernu" otazku. Co zabrzdi nadmerny sexualny apetit...? Prosim nesmejte sa, tuto otazku som nahodou objavil na jednom fore a trosku ma zaujala. Tak som to dal do Google a nic. Takze, tesim sa na odpovede. kyblik.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
aj zlá myšlienka vie upokojiť ,,dravca,,
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kyblik Pozri príspevok
Zdravim vsetkych

Po dost dlhej dobe sa opat hlasim. A hned tu mam "zakernu" otazku. Co zabrzdi nadmerny sexualny apetit...? Prosim nesmejte sa, tuto otazku som nahodou objavil na jednom fore a trosku ma zaujala. Tak som to dal do Google a nic. Takze, tesim sa na odpovede. kyblik.
Hm, vlastná skúsenosť, alebo len teoretická otázka? Lebo táto porada slúži na praktické rady.
0 0
peterkos2 peterkos2

peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

Že leštiť bakulu?Bude zloba,šéfe!
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

.... ja len či to škoda nie je
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Hm... no zatial same "uzitocne" rady...

PS: nie je to moja skusenost... ale tak napadlo ma, ze tak ako vyrabaju vyrobky na potenciu, ci existuje aj nieco proti...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Kýblik,
kuriatko a ty si mi nebol na vojne? Tam tuším pridávali brom do čaju aby tá potencia bola trošku miernejšia. Keď chlapi "šušky" videli tak akurát na stromoch
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

kyblik Pozri príspevok
Hm... no zatial same "uzitocne" rady...

PS: nie je to moja skusenost... ale tak napadlo ma, ze tak ako vyrabaju vyrobky na potenciu, ci existuje aj nieco proti...
nemusia vyrábať. ak takému potentnému povie zopárkrát babenka: "no ale miláčik, ešte som nemala orgazmus" alebo "to je všetko?" - zaručene mu poklesne hladina chtíču
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

poriadne ladovu sprchu odporucam.snad to dotycneho schladi.
moj pes ked je po TOM,smari sa do vody a odfukuje,jak keby cely den v hore drevo rubal.....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

osky Pozri príspevok
poriadne ladovu sprchu odporucam.snad to dotycneho schladi.
moj pes ked je po TOM,smari sa do vody a odfukuje,jak keby cely den v hore drevo rubal.....
Žeby to od niekoho odkukal, či?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

osky Pozri príspevok
poriadne ladovu sprchu odporucam.snad to dotycneho schladi.
moj pes ked je po TOM,smari sa do vody a odfukuje,jak keby cely den v hore drevo rubal.....
Môj pes odfukuje aj po plnej miske granulí....
Kto by sa už hýbal s plným bruchom.

Naposledy upravil danushka : 20.06.11 at 19:13
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
kyblik Pozri príspevok
Zdravim vsetkych

Po dost dlhej dobe sa opat hlasim. A hned tu mam "zakernu" otazku. Co zabrzdi nadmerny sexualny apetit...? Prosim nesmejte sa, tuto otazku som nahodou objavil na jednom fore a trosku ma zaujala. Tak som to dal do Google a nic. Takze, tesim sa na odpovede. kyblik.
Tak na tom zarábaj

Do lekárne vstúpi ustaraný chlapík a pani magistre hovorí:
"Prosím vás, mohla by ste mi niečo dať na... viete... totiž... nooo...totiž ja trpím sústavnou erekciou..."
"Tak to vám môžem dať byt, stravu a dvesto eur kapesné.
1 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Xanti Pozri príspevok
Kýblik,
kuriatko a ty si mi nebol na vojne? Tam tuším pridávali brom do čaju aby tá potencia bola trošku miernejšia. Keď chlapi "šušky" videli tak akurát na stromoch
Ahoj xantik, no na vojne som bol ale my uz sme brom do caju nedostavali (viem to z prvej ruky - bol som kuchar)... A veruze sme sa cosi "ufukali lopty"...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

marjankaj Pozri príspevok
Tak na tom zarábaj
ALe veď na začiatku napísal, že je to mimo neho. Je to len taký školský príklad z gúgla.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

kyblik Pozri príspevok
Ahoj xantik, no na vojne som bol ale my uz sme brom do caju nedostavali (viem to z prvej ruky - bol som kuchar)... A veruze sme sa cosi "ufukali lopty"...
A iste nejaký sabotér tam do čajíku bromik nedával
btw. vysvetli "ufukali lopty"
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Starí ľudia hovoria, že na všetko je dobrá robota. Taká fyzická drina zloží každého chlapa aj v lepšej kondícii.
Ak si chlap uvedomuje, že má problém s nadmernou potenciou, asi by sa mal poobzerať po riadnej fyzickej záťaži a vydať zo seba nadmernú energiu.

Čo si budeme zas nahovárať, nežno je milé, ale keby som mala jesť každý deň fazuľovicu, tak by mi prestala chutiť.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

....dobrý grupáčik, by ťa trochu mohol skľudniť...aj keď na krátko, dlhodobejšie...a čo ti vadí, že máš apetít, veď si ho užívaj
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

jozka56 Pozri príspevok
....dobrý grupáčik, by ťa trochu mohol skľudniť...aj keď na krátko, dlhodobejšie
No teda Jožka !
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

danushka Pozri príspevok
Starí ľudia hovoria, že na všetko je dobrá robota. Taká fyzická drina zloží každého chlapa aj v lepšej kondícii.
Ak si chlap uvedomuje, že má problém s nadmernou potenciou, asi by sa mal poobzerať po riadnej fyzickej záťaži a vydať zo seba nadmernú energiu.

Čo si budeme zas nahovárať, nežno je milé, ale keby som mala jesť každý deň fazuľovicu, tak by mi prestala chutiť.
Ale aspoň by ťa kýblik s nadmernou potenciou neobťažoval .
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

jozka56 Pozri príspevok
....dobrý grupáčik, by ťa trochu mohol skľudniť...aj keď na krátko, dlhodobejšie...a čo ti vadí, že máš apetít, veď si ho užívaj
Doma nemôže (nepovysával) a vonku je to strašne drahé.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

kyblik a ako to zvládaš vo výškach?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať