Zavrieť

Porady

Nadmerna potencia

Robotník telom i dušou
Zdravim vsetkych

Po dost dlhej dobe sa opat hlasim. A hned tu mam "zakernu" otazku. Co zabrzdi nadmerny sexualny apetit...? Prosim nesmejte sa, tuto otazku som nahodou objavil na jednom fore a trosku ma zaujala. Tak som to dal do Google a nic. Takze, tesim sa na odpovede. kyblik.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...
Stanko,pekne vyznanie. Aj my sme radi, ze ta tu mame
Len rozmyslam, preco prave v teme o nadmernej potencii.
Nieco mi uniklo ?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

arizona Pozri príspevok
Stanko,pekne vyznanie. Aj my sme radi, ze ta tu mame
Len rozmyslam, preco prave v teme o nadmernej potencii.
Nieco mi uniklo ?
Lebo občas to tu pekne roz/po/tentoval
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Stanko mal asi slabu chvilu,ale ocenujem snahu o basnicku.si super a nenechaj sa nicim vytocit!!!!
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Týmto pozdravujem všetkých, ktorí podkopli mi trám-doteraz ich hnevá, že nenastal moj pád..
Tužili po tom a verili že nastane moj pád, bol si moj kat- dnes sa nazývaš sestra, brat
Vďaka vám, ktorí ste mi ukázali chrbty, nehnevám sa na Vás, ale pre mňa ste mrtví...

Ale najma ďakujem všetkým Vám, ktorí ste tu po celý čas so mnou.a v ťažkých chvíľach mi pomáhate zdolávať bolesť- bez vás by to tu nebolo ono, vy ste pohonom mojích kolies...
Ostali ste pri mne, aj keď písali klamstvá, no vy ste neuverili , nepresvedčili vás ničím, a to si hrozne cením
Som šťastný, že kopu z Vás som spoznal na stretkách, alebo ešte spoznám, alebo spoznal som Vás ale nepamatám, je vás celý zoznam...

sanka dolu sefe... si sa inak odbavil...
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale však dobre si pamatám, i keď je to už 3,5 roka
Som tu už 3,5 roka, 3,5 roka diktujem tak ako Stalin-poradou stále leziem na nervy falošným- stále im odkazujem, aby si na Stanislava 1975 zvykali...
Som hrdý poraďak, hrdý včera, hrdý dnes-píšem na poradu vždy len text, ktorý háji moju česť-moje meno stúpa v rebríčku, porada je moj ramadán-veľa ľudí na mňa pení a svoj postoj ku mne mení, mňa však teší že som poctivý člen porady...
Ramadán (Arabsky: رمضان ) je deviatym mesiacom roka podľa islamského lunárneho kalendára. Podľa tradície v tomto mesiaci boli zjavené prorokovi Mohamedovi prvé verše Koránu - posvätnej knihy Islamu. Saúm - pôst počas ramadánu je jedným z Piatich pilierov islamu. Moslim je povinný počas denných hodín zdržať sa akéhokoľvek jedenia, pitia, fajčenia alebo súlože. Pretože islamský lunárny kalendár je o 11 až 12 dní kratší oproti slnečnému roku, je Ramadán pohyblivý voči ročným obdobiam. Presný dátum jeho začiatku súvisí s prvým pozorovaním Mesiaca po nove v danej lokalite.

Tohto všetkého sa vzdávaš kvôli Porade? To by som nepovedala na žiadneho poraďáka...Tak to fakt sánka dolu, šéfe...
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Oliwa Pozri príspevok
Ramadán (Arabsky: رمضان ) je deviatym mesiacom roka podľa islamského lunárneho kalendára. Podľa tradície v tomto mesiaci boli zjavené prorokovi Mohamedovi prvé verše Koránu - posvätnej knihy Islamu. Saúm - pôst počas ramadánu je jedným z Piatich pilierov islamu. Moslim je povinný počas denných hodín zdržať sa akéhokoľvek jedenia, pitia, fajčenia alebo súlože. Pretože islamský lunárny kalendár je o 11 až 12 dní kratší oproti slnečnému roku, je Ramadán pohyblivý voči ročným obdobiam. Presný dátum jeho začiatku súvisí s prvým pozorovaním Mesiaca po nove v danej lokalite.

Tohto všetkého sa vzdávaš kvôli Porade? To by som nepovedala na žiadneho poraďáka...Tak to fakt sánka dolu, šéfe...
A JE TO VONKU!!!

Len som Stanko necakal, ze sa takto prekecnes. Teraz si budu mysliet, ze len kvoli porade sa Ti hromadia prebytocne hormony a nejaky dobry kamos Ti "mozno" moze skusit najst cez poradu pomoc... Tak z tohoto sa budes tazko vykrucat...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať