Zavrieť

Porady

Dobrý deň, už týždeň mám zaľahnuté v ušiach.

Bolesti nemám žiadne, len veľmi slabo počujem a ten tlak v uchu...Včera mi doktorka povedala že tam mám zápal. Dala mi na to kvapky do uší otobacid. Kvapkám ich, lenže mám pocit že mám ešte viac zaľahnuté v uchu ako doteraz. Je to normálne?
Usporiadat
gypsynka gypsynka

gypsynka je offline (nepripojený) gypsynka

mám rada spoločnosť, ale som rada aj sama so sebou, milujem svoju rodinu ...viac
Podľa mňa treba prepláchnuť uši, možno ten maz sa kvapkami ešte posúva ďalej, a preto ten tlak.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
možno to nie je to isté, ak ťa už prezrela lekárka,ale mne zaľahlo na uši a také hučanie v hlave som mala, keď mi mazivo upchalo zvukovod.Niekedy som pravidelne raz ročne chodila na preplach uší.Tiež bolesti žiadne, ale na to by asi lekárka prišla ....
1 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Ja neviem čo to môže byť, ale som z toho už zúfalááááá a to ma to ucho ani nebolí. Tiež to hučanie počujem a ide ma z toho už poraziť! Možno by preplach uší nebol zlý nápad. Inak, ja toto mám z chrípky.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
bdiuci Pozri príspevok
Ja neviem čo to môže byť, ale som z toho už zúfalááááá a to ma to ucho ani nebolí. Tiež to hučanie počujem a ide ma z toho už poraziť! Možno by preplach uší nebol zlý nápad. Inak, ja toto mám z chrípky.
choď k lekárke a spýtaj sa jej na to, lebo toto všetko sú príznaky zaľahnutia ucha...mne to dokonca prepláchli u obvodnej lekárky. Účinok je okamžitý. Zápal ucha by bol bolestivý.
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Včera som bola u obvodnej, pozrela sa na to a hovorila že zápal tam mám. Predpísala mi tie kvapky. Ale zajtra tam idem opäť a navrhnem jej nech mi to prepláchne. Hádam to nie je bolestivé. Ale už aj to mi je jedno...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

nech ti to so žanetkou prepláchne, daj si ich obe...teplá voda a žanetka robia divy....na vlastnej koži to každý rok pociťujem.....a budeš počuť aj to čo si doteraz nepočula.......
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
bdiuci Pozri príspevok
Včera som bola u obvodnej, pozrela sa na to a hovorila že zápal tam mám. Predpísala mi tie kvapky. Ale zajtra tam idem opäť a navrhnem jej nech mi to prepláchne. Hádam to nie je bolestivé. Ale už aj to mi je jedno...
Bolestivé to nie, no keď to máš spojené so zápalom, tak neviem....uvidíš ,čo ti povie,ale aj tak by som nečakala ,lebo je to hnusný pocit v hlave + pocit nedoslýchavosti.
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Presne presne, kto to zažil, to vie. A čo je žanetka?? S tým sa to preplachuje??? Inak, počula som že aj aloe vera first je dobrý do ucha. No mám experimentovať?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
bdiuci Pozri príspevok
Presne presne, kto to zažil, to vie. A čo je žanetka?? S tým sa to preplachuje??? Inak, počula som že aj aloe vera first je dobrý do ucha. No mám experimentovať?
určite nie, mohla by si si poškodiť.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Mila123 Pozri príspevok
nech ti to so žanetkou prepláchne, daj si ich obe...teplá voda a žanetka robia divy....na vlastnej koži to každý rok pociťujem.....a budeš počuť aj to čo si doteraz nepočula.......
Žanetka je sestrička? Lebo ešte som to nepočula...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

na ORL si nebola? možno netreba prepláchnuť,len tlak vyrovnať...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bdiuci Pozri príspevok
Presne presne, kto to zažil, to vie. A čo je žanetka?? S tým sa to preplachuje??? Inak, počula som že aj aloe vera first je dobrý do ucha. No mám experimentovať?
žanetka je veľmi veľká striekačka, hádam do nej vojde aj 2 dl. vody, sestra či lekár na obvodnej ambulancii ti dajú pod ucho emitnú misku, vystiekajú ušnú dutinu žanetkou ....a máš to za sebou...alebo na ORL ambulancii....tí to majú viac moderné....so žanetkami nepracujú.....ale výsledný efekt je rovnaký....
1 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Nebola som na ORL, ale zajtra sa uvidí čo so mnou. :-) Hádam aj mne žanetka pomôže.
0 0
Zewa Zewa

Zewa je offline (nepripojený) Zewa

treba vyplachnut, znami takto chytil do ucha plesen na kupalisku a liecil to velmi dlho...
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
a čo takto zájsť na ORL vyšetrenie? netreba to podceňovať... a aká lekárka to povedala? obvodná?
0 0
bdiuci bdiuci

bdiuci je offline (nepripojený) bdiuci

Dnes som bola na ORL, žiadne preplachovanie sa nedialo, poslali ma na ronthgen, kde sa zistilo že mám na ušiach veľký zápal a to všetko kvoli nádche. Takže dr mi povedal že preplachovanie tu nepomôže, ale predpísal antibiotiká a mám striekať do nosa aj 5krát denne. No, nič moc, čakala som niečo iné. Naďalej som hluchá, a teraz čakám na zázrak, že tie antibiotiká zaberú...
1 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

bdiuci Pozri príspevok
Dnes som bola na ORL, žiadne preplachovanie sa nedialo, poslali ma na ronthgen, kde sa zistilo že mám na ušiach veľký zápal a to všetko kvoli nádche. Takže dr mi povedal že preplachovanie tu nepomôže, ale predpísal antibiotiká a mám striekať do nosa aj 5krát denne. No, nič moc, čakala som niečo iné. Naďalej som hluchá, a teraz čakám na zázrak, že tie antibiotiká zaberú...
zaberú,len ich musíš užívať tak,ako máš predpísané,a neskončiť hneď,ako sa Ti uľaví,ale dobrať do konca .....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
bdiuci Pozri príspevok
Dnes som bola na ORL, žiadne preplachovanie sa nedialo, poslali ma na ronthgen, kde sa zistilo že mám na ušiach veľký zápal a to všetko kvoli nádche. Takže dr mi povedal že preplachovanie tu nepomôže, ale predpísal antibiotiká a mám striekať do nosa aj 5krát denne. No, nič moc, čakala som niečo iné. Naďalej som hluchá, a teraz čakám na zázrak, že tie antibiotiká zaberú...
a kde si bola?a u koho?
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
..ona nepotrebuje, je sestrička.. a v BA
0 0
legolas legolas

legolas je offline (nepripojený) legolas

muž
bdiuci Pozri príspevok
Dnes som bola na ORL, žiadne preplachovanie sa nedialo, poslali ma na ronthgen, kde sa zistilo že mám na ušiach veľký zápal a to všetko kvoli nádche. Takže dr mi povedal že preplachovanie tu nepomôže, ale predpísal antibiotiká a mám striekať do nosa aj 5krát denne. No, nič moc, čakala som niečo iné. Naďalej som hluchá, a teraz čakám na zázrak, že tie antibiotiká zaberú...
..vieš aj ja som to raz zažil, tak ma to zaujalo prišiel som k lekárovi na ORL a v čakárni počujem ako sa v ordinácii kričí ..Klára,Klára.., potom z tade vyšiel dedko a povedal si.. aj tak nepočujem, išiel som ja a povedal som mu že nepočujem na uši, on mi dal takú trubičku do nosa a povedal, ak on stisne, ja mám povedať Klára, no a tak sme robili, ja som kričal Klára a on stískal tú trúbku.., po nezdaroch mi predpísal recept a odišiel som, a v lekárni mi hovoria.., budete si kvapkať 10 kvapiek do nosa a ja na to, a načo? veď ja nepočujem na uši, bola tam práve detská lekárka , ta sa tak smiala, zavolala ma k sebe, povedala sestričke, aby mi vypláchla uši a bolo po nepočutí))
..chcem tým povedať, že lekári nechcú veľmi robiť to preplachovanie, nechce sa im..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať