Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Beata je offline (nepripojený) Beata

    Beata
    Ani nehovorte, ja už som totálne vytočená s tou ich stránkou!!! Síce vylepšili design, aj viac informácií poskytujú, ale... dostanete sa k nim len niekedy. Je pravdou, že kladú určité konfiguračné nároky pre úspešné otvorenie stránky, ale ja mám naozaj veľmi výkonný PC a tiež ju napr. v tejto chvíli nemôžem otvoriť.
    Už naozaj ničomu nerozumiem. A ak máte slabší PC, tak nemáte šancu sa dostať na ich stránku. Veď tá mala byť vytvorená s čo najmenšími nárokmi, aby mal každý šancu dostať sa k informáciám.

    Nika je offline (nepripojený) Nika

    Nika
    Ja sa na ňu aj dostanem, ale nič mi tam nejde otvoriť, okrem kalendára. Chcela som si pozrieť pokyny, brožúry a pod. ale vôbec to neotvára.

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    Od kedy zmenil DU stranku, sa mi taktiez neda otvorit stranka. Uz som na e-mail DU napisala, aby mi poslali navod na registraciu, alebo nejaky kluc k spristupneniu stranky. Ziadna odpoved:-((

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Robilo to problémy aj mne, kým mi syn nestiahol prehliadač OPERA a tam si stránku www.drsr.sk otvorím bez problémov. Takže aj to je riešenie. Prehliadač OPERA sa dá nájsť na www.slunecnice.cz. Vo vyhľadávaní napísať Opera a potvrdiť. Tam by sa Vám malo ukázať Opera 7.x.

    Miro je offline (nepripojený) Miro

    Miro
    Stránku www.drsr.sk takisto nemôžem načítať pomocou Internet Explorer 6, skúšal som starší prehliadač OPERA 5 a www.drsr.sk načíta bez problémov.

    juko je offline (nepripojený) juko

    štátny zamestnanec juko
    ja používam prehliadač myie2 a všetky stránky sú otvárané bez problémov. Pokiaľ som používal IE 6, vždy bol niekde zádrhel. Vrele odporúčam.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.