Zavrieť

Porady

preinštalovanie windows mobile 6.5

zdravym mam v mobile win. mobile 6,5 profesional a odstanil som nejaky program z windowsu ..takže teras mi tam chybaju nejake ikony atd.. chcel by som ho preinštalovat ale aj zmenit program v nom .. neviete mi poradit cez aky program by sa to dalo? najpr to preinštalovanie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Zalezi aky mas mobil, nie je to take jednoduche. Ale ak sa s tym chces zabavat, pozri na http://forum.xda-developers.com/ je to najkomplexnejsie forum. Pohladaj si svoj model (alebo podobny) a vo fore najdes vhodne ROMky. Ale pozor, po nahrati neoriginalnej, mozes stratit zaruku. Takze by som hladal original.
    Otazne vsak je, co si odinstaloval, a ci treba robit reinstall celeho systemu, ci nestaci hard reset.
    Co sa tyka instalovania programov, zalezi aky mas instalacny balik. CAB verzie instalujes priamo v mobile, EXE z Windowsu cez ActiceSync.

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    ja mam Samsung Omnia 2, reinstal / reset systemu je cez...

    Settings (Nastavenia) -> Memory settings (Nastavenia pamate) -> Clear memory (Vymazat/vycistit pamat) a potom uz len cakas a restartujes atd...

    !!!Pozor odvali ti to vsetky fotky, spravy atd...!!!

    Kedze mas system nahraty v ROM [pamat iba na citanie - to ma asi kazdy telefon] , tak by mal byt system v pohode a toto by malo stacit...

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    aha...radšej to necham tak .. dal som ho reštartovat(zmenit jazyk) a napravylo to .. a ešte by som sa chcel opytat..dam tam inštalačky vo winrar programe ..dam ich otvorit , naištalovat a napyše mi že nie je platna aplikacia systemu pocket pc-.. je na to nejaky iny program na otvaranie?

    aiosys je offline (nepripojený) aiosys

    Bojovník ako každý živnostník... ...viac aiosys
    ja na otvaranie archivov pouzivam Total Commander pre Windows Mobile... ale ine ako .CAB subory by som tam nedaval... skus to rozbalit v pocitaci a nakopirovat na kartu... a odtial spustat / instalovat...

    majky2539 je offline (nepripojený) majky2539

    majky2539
    aha..tak vyskušam ale ja nemam zatial kartu .. davam to do pameti mobilu... a da sa total comander stahnut zdarma?

    preinštalovanie windows mobile 6.5

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.