Zavrieť

Porady

Vie mi prosim niekto poradit s obchodnymi podmienkami pre e-shop?

Mozem si obchodne podmienky vytvorit sam,alebo potrebujem pravnika alebo sa daju niekde stiahnut? Za rady vam dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je teraz online Dáša_

    Dáša_
    záleží na tebe, či si trúfaš na všetko sám. Len tak jednoducho skopírovať by si ich nemal - je to tiež isté dielo. Samozrejme, inšpirovať sa môžeš, plus ku tomu preštudovať nejaký ten zákon.

    Boli aj takí, čo si robili sami - po problémoch, ktoré mali, prípadne po kontrolách si ich radšej dali vypracovať profesionalom

    buchtos je offline (nepripojený) buchtos

    buchtos
    ahoj dasa mozes prosim poradit nejakych profesionalov ktory sa zaoberaju vypracovanim obchodnych podmienok?

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    ja som to zadal do googla a našiel som vzor kam si len doplním veci, čo potrebujem a mám to

    camozzi je offline (nepripojený) camozzi

    camozzi
    Uz som to sice na Porade spominal, ale dam to este raz. Chystaju sa legislativne zmeny v nakupovani cez net, ktore pripravuje EP a je to uz len otazka par podpisov aby vstupili do platnosti. Malo by sa tak udiat v july 2011 a clenske staty budu mat dva roky, aby ich zapracovali do svojich zakonov. Medzi novinky patri napr:
    - 14 dni na odstupenie od zmluvy bez udania dovodu, pricom ak na tuto informaciu obchodnik zakaznika neuvedie, tato doba sa predlzi na jeden rok
    - do 14 dni bude musiet byt vratena zakaznikovi kupna cena v pripade odstupenia od zmluvy
    - ziadne skryte poplatky a vopred zaskrtnute policka
    Ostatne veci mame v legislative uz asi aj teraz:
    - predavajuci je zodpovedny za stratu alebo poskodenie tovaru pocas prepravy
    - tovar musi byt dodany do 30 dni, ak to trva dlhsie, kupujuci moze objednavku zrusit

    Vie mi prosim niekto poradit s obchodnymi podmienkami pre e-shop?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.