Zavrieť

Porady

adaptačné - prerušené MD

Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť. Od 01. 09. 2010 sme prijali učiteľku na TPP, predtým pracovala u nás od 01. 09. 2008 - 30. 06. 2009 na dohodu. Od 01. 09. 2010 sme začali adaptačné vzdelávanie so všetkými papiermi, ktoré boli treba /školu ukončila s titulom Ing. - jún 2010/. Dňa 30. 05. 2011 mala mať otvorenú hodinu, lenže od 23. 05. bola PN -nemocnica resp. rozhodla sa čerpať dovolenku, dňa 20. 06. 2011 nastúpila na MD.
1. Ako to je s príplatkom za uvádzanie, podľa mňa uvádzajúci by ho za mesiac jún už nemal dostať, adaptačné by sa malo prerušiť - LEN NEVIEM NA ZÁKLADE čoho, aký papier treba vystaviť a s akým dátumom od 01. 06. alebo dňom nástupu na MD alebo ako to vlastne je.
2. Dotyčná sa prihlásila na DPŠ, ktoré si musí dorobiť do 2R - to bola podmienka aj v zmluve, teraz od 20. 06. 2011 je MD, čo si mám priložiť do spisu, čo s tým teraz.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    adaptačné - prerušené MD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.