Zavrieť

Porady

PN a vychadzka

Ako je to s vychadzkami pri PN? Pokial viem, tak su dva terminy za den, a to od 10-12 hod a od 15-17 hod. Zaujima ma ci len v tychto terminoch sa musia pisat alebo lekar moze urcit podla svojho uvazenia? A predpokladam, ze v terminoch vychadzky kontrola zo SP nechodi
Usporiadat
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Myslím, že je to časovo obmedzené, ako píšeš.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
stanco007 Pozri príspevok
Ako je to s vychadzkami pri PN? Pokial viem, tak su dva terminy za den, a to od 10-12 hod a od 15-17 hod. Zaujima ma ci len v tychto terminoch sa musia pisat alebo lekar moze urcit podla svojho uvazenia? A predpokladam, ze v terminoch vychadzky kontrola zo SP nechodi
Áno, vychádzky sa píšu v týchto termínoch. Počas vychádzky kontrola zo SP nechodí.
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Lebo uz som videl aj PNky kde mali napisane vychadzky od 9-11 hod... A to sa mi nezda. Mna len zaujimalo ci sa to neda napr spojit na popoludnie napr od 13-17 hod.... Lebo uz som pocul nazory aj na to, ze sa to da, co sa mi tiez nezda a nechce verit...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
Lebo uz som videl aj PNky kde mali napisane vychadzky od 9-11 hod... A to sa mi nezda. Mna len zaujimalo ci sa to neda napr spojit na popoludnie napr od 13-17 hod.... Lebo uz som pocul nazory aj na to, ze sa to da, co sa mi tiez nezda a nechce verit...
Nie, nedá sa to spojiť, musíš ten čas dodržiavať.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
stanco007 Pozri príspevok
Lebo uz som videl aj PNky kde mali napisane vychadzky od 9-11 hod... A to sa mi nezda. Mna len zaujimalo ci sa to neda napr spojit na popoludnie napr od 13-17 hod.... Lebo uz som pocul nazory aj na to, ze sa to da, co sa mi tiez nezda a nechce verit...
Nie, nedá sa to spojiť. Vychádzky musia byť doobeda a poobede.
3 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Tak potom ako je mozne, ze niektori lekari tie vychadzky pisu v danych casoch a ini ako chcu?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
Tak potom ako je mozne, ze niektori lekari tie vychadzky pisu v danych casoch a ini ako chcu?
Majú rovnako, dve hodiny doobeda a dve poobede.
2 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Tweety Pozri príspevok
Majú rovnako, dve hodiny doobeda a dve poobede.
ale nie je to dane na presny cas od 10-12 hod a od 15-17 hod? moze napisat lekar napr od 8-10 hod a od 14-16 hod????
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
ale nie je to dane na presny cas od 10-12 hod a od 15-17 hod? moze napisat lekar napr od 8-10 hod a od 14-16 hod????
Nie, ten čas je stanovený rovnako. To by bol v SP chaos.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Tweety Pozri príspevok
Nie, ten čas je stanovený rovnako. To by bol v SP chaos.
Tak potom to lekari porusuju ked pisu inak vychadzky
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
Tak potom to lekari porusuju ked pisu inak vychadzky
To zas až tak nemáš pravdu, pretože je to pod kontrolou SP. Možno v nejakých prípadoch, ako napr. psychiater- tam to je možno inak, ale neviem, či je to tak.
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Tweety Pozri príspevok
To zas až tak nemáš pravdu, pretože je to pod kontrolou SP. Možno v nejakých prípadoch, ako napr. psychiater- tam to je možno inak, ale neviem, či je to tak.
Ale PNky co som videl a co mali ine terminy vychadzok boli kvoli urazu na nohe, jedna clenok a jedna roztrhnutie svalu... A nepatrili pod jedneho lekara...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
Ale PNky co som videl a co mali ine terminy vychadzok boli kvoli urazu na nohe, jedna clenok a jedna roztrhnutie svalu... A nepatrili pod jedneho lekara...
To sa musíš opýtať ich lekára, prečo je to tak. Ale podstatné je to, čo máš Ty napísané v tvojom potvrdení o PN. Apropó, si na PN a nemáš ich, či?
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Tweety Pozri príspevok
To sa musíš opýtať ich lekára, prečo je to tak. Ale podstatné je to, čo máš Ty napísané v tvojom potvrdení o PN. Apropó, si na PN a nemáš ich, či?
Ved aj tym pacientom to moze byt jedno... Oni sa riadia tym, co maju na PNke Mam vychadzky aj ked teraz su mi na nic lebo lezim a setrim sa...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

stanco007 Pozri príspevok
Ved aj tym pacientom to moze byt jedno... Oni sa riadia tym, co maju na PNke Mam vychadzky aj ked teraz su mi na nic lebo lezim a setrim sa...
Veď to, že niekedy sa na vychádzku ani ísť nedá, lebo povaha choroby to nedovolí,( aj to, či bude, alebo nebude, určí len a len lekár) ale na druhej strane prídu vhod, veď treba ísť aj nakúpiť, alebo len tak prevetrať si telo i dušu. PS, rýchle uzdravenie želám.
0 0
Karolinqa Karolinqa

Karolinqa je offline (nepripojený) Karolinqa

stanco007 Pozri príspevok
Ale PNky co som videl a co mali ine terminy vychadzok boli kvoli urazu na nohe, jedna clenok a jedna roztrhnutie svalu... A nepatrili pod jedneho lekara...
Ja som teraz PN a vychádzky mám písané 10.00-12.00 a 14.00-16.00
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
stanco007 Pozri príspevok
Ako je to s vychadzkami pri PN? Pokial viem, tak su dva terminy za den, a to od 10-12 hod a od 15-17 hod. Zaujima ma ci len v tychto terminoch sa musia pisat alebo lekar moze urcit podla svojho uvazenia? A predpokladam, ze v terminoch vychadzky kontrola zo SP nechodi
...podľa svojho uváženia a AJ podľa diagnózy ...samozrejme , že sa to netýka nejakej " smiešnej " choroby ...
0 0
Taci Taci

Taci je offline (nepripojený) Taci

rodina1 Pozri príspevok
Áno, vychádzky sa píšu v týchto termínoch. Počas vychádzky kontrola zo SP nechodí.
Ale chodí..., známy je PN, v čase vychádzky mal "návštevu"..., tiež sa čudoval...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Taci Pozri príspevok
Ale chodí..., známy je PN, v čase vychádzky mal "návštevu"..., tiež sa čudoval...
To bolo určite nedorozumenie,( medzi SP a lekárom)veď vychádzka je čas, kedy môže byť mimo svojej adresy uvedenej na doklade.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

U nás sú vychádzky od 10-12 a od 14-16 :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať