Zavrieť

Porady

Dovoz auta spoločnosťou TransAuto GmbH

Dobrý deň. Má niekto skúsenosti s prepravnou spoločnosťou TransAuto GmbH, má nám doviesť auto z Nemecka od súkromnej osoby. Dnes mi napisali e-mail že chcú poslať zálohu 60% z auta na ich účet do Veľkej Británie.Čo by ste odporučili, aby sme nenaleteli podvodnikom???? Ďakujem
Usporiadat
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
preco to riesis cez anglicanov? doma su tiez ludia na to
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

Pretože predavajúci to dal cez túto spoločnosť.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ja som raz riesil takto auto , z nemecka, ale v tu dobu vraj to auto mal v anglicku, a navrhol nejaku spolocnot co to prevaza, naozaj neviem ci to je tato, ale ked som mu povedal ze dobre , pridem si to auto pozriet do UK , kedze som bol nedaleko viac sa neozval, ak ti mam fakt poradit tak kalsi na to! takto kupuj male veci ale nie auto!! a este k tomu ked ho nazivo nevidis
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

no veľmi si ma nepotešil...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dnes su take ceny aut, ze sa mi nechce verit, ze iba v nemecku sa da kupit to auto...

auto by som NIKDY nekupovala bez jeho prezretia, "ohmatania", vyskusania jazdy... ci kontroly na pc a zdvihaku...

nepoviem tricko, bizuteriu, topanky ... ale auto??? nechapem...

radsej budte teraz sklamany ako potom pisat temu "naletel som podvodnikovi z nemecka - ako dostat peniaze spat" ...
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

tak ale za taku cenu by som to auto u nas určite nekupila
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

Predávajúcemu povedz, že si po auto prídeš sam, nech ti dá zľavu a platba pri ohliadke kešem
no a ak je majiteľ spoločnosti, resp. predajca turek... tak na 100 % čakaj nejaku kulehu za tým... inak nerozumiem prečo niekto kto chce doviezť auto nevyužije služby slovenských dovozcov... veď je ich tu ako maku, a za ďalšie vybavia aj ostatné papiere ako kontrolu originality, prihlásenie a pod... kdežto táto spoločnosť ti to za nie malé peniaze len tak dovezie a čo ďalej - ak vôbec dovezie...
0 0
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

ak máš peniaze nazvyš, tak ich kludne pošli ku mne... je to auto kradnuté, je to auto zo záplav, je to vobec to auto, ktoré vidíš na tých fotkách... polícia proti takýmto praktikám už upozorňovala, že kupujúci naletel práve na veľmi výhodnú cenu...
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

ja len potrebujem vedieť či touto spoločnosťou už niekto auto prepravoval ....
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
no slavus davaj link na to auto a aj spolocnost!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

uz len to je podozrive ak je cena tak vyhodna...

nakoniec neusetris, nebudes mat ani auto ani peniaze...

a to ti radime dobre...

naco sa pytas, ked nepotrebujes rady, aby si naletela podvodnikovi...


a niekto cudzi koho vobec nepoznas tu len zo srandy napise, ze ano doviezol som cez nich, vsekto v pohode... to ti bude stacit aby si poslala peniaze?

ja toto raz nepochopim... ludia su nepoucitelny...
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

trans.auto.officelive.com
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
a auto?
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

pytam sa preto aby som vedela či s tym ma niekto skúsenosti... nehovorim že nepotrebujem radu, asi by som to tu inak nepisala...
0 0
dzekina261 dzekina261

dzekina261 je offline (nepripojený) dzekina261

no mi tiež sme chceli, chceme kupiť auto
Ale....zbadali sme inzerát, napísali sme, osoba bol nemec, ktorí žije v škotsku a predáva auto. Po dlhom písaní sme sa dohodli a on napísal že auto privezie táto spoločnosť (TransAuto GmbH) a tu je problém s tým čo si písala ty Slavuš že chcu 60% zo sumy a potom pri dovoze tých ostatných 40%....ale myslím si že je to nejaký ofajč pretože nemáme šancu si kuknuť to auto a preveriť si ho. Bolo to BMW...dufam že to nie je to isté či???
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

no tak nam pisal tiež nemec že žije v Škotsku, ale auto bolo Audi...neposielal vam nahodov ofotený techničák???? napiš mi aspon iniciály predajcu. dik
0 0
dzekina261 dzekina261

dzekina261 je offline (nepripojený) dzekina261

áno presne táááák aj nám poslal ofotený techničák!!!!!! akurát som to hovorila mojemu a zhodli sme sa že to budú na 100% podvodníci, pretože za takú sumu kupiť auto tak to by muselo byť asi šťastie. A dokonc som si na nete overovala aj vin auta a je v poriadku, lenže to môže byť šecko ok ale čo z toho keď ho nikdy neuvidíme..... Sme strašne sklamaní ale radšej prísť na to skôr ako potom si hlavu trieskať,....
Slavuš a ty si im aj niečo odpisuvala???...lebo já sa im chystám napísať.
0 0
dzekina261 dzekina261

dzekina261 je offline (nepripojený) dzekina261

nejaký Michael to bol
0 0
slavuš slavuš

slavuš je offline (nepripojený) slavuš

no tak to sme sklamane dve, my sme tiež overovali cez vin, a bolo to ok.... tak ešte som nepisala nič ale určite odpišem....my s manželom sme tiež maximálne sklamany. Mal iniciály mena E.H.????
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Neblaznite, to su ciste podvody.

Pozrite si www.mobile.de, ojazdene auta v zapadnej Europe su rovnako drahe ako u nas. Ak auto predava niekto pod cenu, je bud zatopene, kradnute alebo ide o cisty podvod, a v tomto pripade to vyzera na ten treti pripad, cize zaplatite 60% a nepride vam nakoniec ani kradnute ci zatopene auto. Ako mozete byt tak naivni?

Radsej si kupte o 5 rokov starsie, od prveho majitela, bud ako nove kupene na Slovensku, alebo od dedka z Nemecka, co jazdil iba v nedelu do kostola, ale chodte si po neho sami!!!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať