Zavrieť

Porady

Skúsenosti s poskytovateľom internetu FOSTNET

Chcel by som sa opýtať či niekto nemá skúsenosti s tímto poskytovateľom internetu. Mal by som záujem o ich pripojenie, keďže u nás v dedine je dostupné jedine adsl od t-comu a maximum je 3500/512 kbps. Tento provider poskytuje rýchlosť 10 až 20 Mbps aj download a upload. Na stožiari majú kapacitu 50 megabitov s moznym navysenim na 100. Momentalna rychlost je od 10 do 20 Mbit/s. Pripojenie je realizovane cez
vysokorychlostne anteny 5 ghz technologie.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zacik23 je offline (nepripojený) zacik23

    zacik23
    skus sa opytat na minimalnu garantovanu rychlost downloadu/uploadu aby si nedopadol tak ze tebou vyssie spominana kapacita bude zdielana pre celu dedinu a vo vecernych hodinach a cez vikend bude internet nepouzitelny.

    P.S. cena internetoveho pripojenia 100Mbit/s download a 10Mbit/s upload je cca 25euro mesacne

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    zacik23 Pozri príspevok
    P.S. cena internetoveho pripojenia 100Mbit/s download a 10Mbit/s upload je cca 25euro mesacne
    Ako kde, to zavisi od ponuky, dopitu a hlavne konkurencie, niekde 10/0,5 stoji 40€
    Dobrý deň, čo sa týka pripojenia od firmy FOST, som stým nadmieru spokojný za cenu necelých 11 euro rýchlosť v najväčšej špičke a záťaži down 20 mega, upload aj viacej tak okolo 20 až 50, čo sa týka prístupu nieje problém zavolám chalani hneď ochotne vedia pomôcť, pripojenie mám v Brusne vyše roka a môžem len odporučiť,

    Skúsenosti s poskytovateľom internetu FOSTNET

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.