Zavrieť

Porady

Tlačivá z internetu

Ahojte.
Má niekto skúsenosti s tlačivami stiahnutými z internetu /aj tlačivo DPH/?
Musím mať farebnú tlačiareň? Na stránke www.drsr.sk sú podmienky pre tlač, a píšu niečo o farebnom rozlíšení. Neviem o čo ide. Poraďte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    NOKIA je offline (nepripojený) NOKIA

    NOKIA
    Nemusíš mať nič farebné, iba to správne vyplneň a pekne vytlač. Ja to tak dávam už druhý rok a všetky tlačivá čo sa dajú vytlačiť. A je to bez problémov. Odporúčam.

    Italiana je offline (nepripojený) Italiana

    Italiana
    Aj ja s obľubou používam tlačivá z internetu, výhodné je, keď sa pomýliš, nemusíš v ruke prepisovať celé tlačivo.

    Puuusinka je offline (nepripojený) Puuusinka

    Puuusinka
    Tlačivá z internetu sú skvelé.. a je tam naozaj všetko.. nemusíš sa obávať, že keď ho zle vyplníš budeš musieť ísť pre ďalšie.. tatko si to jednoducho vytlačíš a máš

    Hanka je offline (nepripojený) Hanka

    Hanka
    Vie mi prosim niekto poradit? Od zaciatku ako sa dalo vyplnat tlacivo dph na internete, www.drsr.sk, tak som ho odtial aj vytlacila. Teraz neviem preco, tlacivo vyplnim a za ten svet ho neviem vytlacit. Uz som z toho na nervy
    Pomoze niekto ?

    AltaKE je offline (nepripojený) AltaKE

    AltaKE
    Hanka
    Vie mi prosim niekto poradit? Od zaciatku ako sa dalo vyplnat tlacivo dph na internete, www.drsr.sk, tak som ho odtial aj vytlacila. Teraz neviem preco, tlacivo vyplnim a za ten svet ho neviem vytlacit. Uz som z toho na nervy
    Pomoze niekto ?
    noo.. ja len toľko, že na stránke chyba nie je, keďže som si ho pred minútkou odtiaľ tlačila. Zrejme bude problém niekde v tvojich nastaveniach. Snáď šikovnejší ti pomôžu.. :-)

    Tlačivá z internetu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.