Zavrieť

Porady

Tlačivá

Mám návrh, aby sa vytvorila zvláštna časť pre Tlačivá. Bolo by to prehľadnejšie, ako hľadáť v poradách a potom sa opakujú tie isté tlačivá dokola, lebo sa nedajú jednoducho nájsť. Do tej rubriky by sa ukladali ozaj len tlačivá, prípadne požiadavky na ne. Čo na to Richard?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ankap je offline (nepripojený) ankap

    ankap
    Poradíte, kde by som našla staré tlačivá Vyhlásenie na zdanenie príjmov FO... a koľkokrát sa menili od roku 1993? Ďakujem

    enad je offline (nepripojený) enad

    enad
    Vedel by mi niekto povedať, kde sa daju zohnať tlačiva na daň z motorových vozidiel, ak mam živnosť v Martine, teda patrim pod VUC žilina, ale stale som v BA. Je jednotné tlačivo pre celu SR, alebo ma každa VUC svoje?

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Ale sadzby dane môžu byť v krajoch rozdielne ( pozri v téme Sadzby dane, je tam prilepená tabulka)...

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Na tlačivá je predsa vytvorená časť zákony, dokumenty.

    Okrem iného je to aj kategorizované.... ak to bude všetko v jednej téme, bude z toho miž maž....

    Radšej ak niekto dá tlačivo v rámci nejakej témy, môže ho vložiť aj, alebo len do dokumentov....a uviesť naň link. Bude to aj menšia záťaž pre Poradu na rozdiel od niekoľko tých istých tlačív v rôznych príspevkoch.....

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    ja zháňam tlačivo na výpočet za nezamestnávanie zťp...to, čo treba do konca marca

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    eviketa
    Kto ho máte hoďte ho tu, lebo nás je asi viac čo ho zháňajú. Ď.
    ahojte, tak som to tlačivo vložila do Mzdové účtovníctvo-Zákony,dokumenty, ale je to iba v tvare JPG, lebo ja som taká šikovná, že len do JPG to viem dať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.