Zavrieť

Porady

prosim o nazory na zmenu dodavatela elektriny.

dobry den,prosim vas o nazory na zmenu noveho dodavatela elektriny.dnes boli u mna dvaja ludia,a chceli ci nahodou nechcem podpisat zmluvu na noveho dodavatela,lacnejsiu rocne o 1 a pol krat. hovoril do 10 perc. vyzerali slusne, celkom rozumne to hovaril, ale este si to nechamprejst hlavou.je to cez. co vy na to ?
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

a z akej firmy?

Skus hodit do vyhladavaca, uz je tu zopar tem...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

daria29 Pozri príspevok
dobry den,prosim vas o nazory na zmenu noveho dodavatela elektriny.dnes boli u mna dvaja ludia,a chceli ci nahodou nechcem podpisat zmluvu na noveho dodavatela,lacnejsiu rocne o 1 a pol krat. hovoril do 10 perc. vyzerali slusne, celkom rozumne to hovaril, ale este si to nechamprejst hlavou.je to cez. co vy na to ?
Ja ich nestačím vyhadzovať, za posledný týždeň tu boli 3-ja nezávisle na sebe, tiež baby v šatočkách, chlapi v oblečikoch- ale vyhadzujem to všetko preč...
Neoplatí sa nič meniť, jedine keď máš fabriku alebo niečo také, ale za tých pár kwh mesačne sa to neoplatí...
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

daria29 Pozri príspevok
dobry den,prosim vas o nazory na zmenu noveho dodavatela elektriny.dnes boli u mna dvaja ludia,a chceli ci nahodou nechcem podpisat zmluvu na noveho dodavatela,lacnejsiu rocne o 1 a pol krat. hovoril do 10 perc. vyzerali slusne, celkom rozumne to hovaril, ale este si to nechamprejst hlavou.je to cez. co vy na to ?
vyzerali slušne,celkom rozumne......tak vyzerajú aj jehovisti....a robím s nimi to isté,čo s jehovistami
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Neoplatí sa nič meniť, jedine keď máš fabriku alebo niečo také, ale za tých pár kwh mesačne sa to neoplatí...
nemusí byť fabrika, záleží od spotreby, ak má niekto plne elektrifikovaný dom tak sa to vyplatiť môže celkom slušne, ja mám za elektriku malé platby, kúrim plynom, tam som podpísal prechod k RWE Gas, 11% z faktúry je príjemný bonus.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

fabriku nemam, vodu sme zacali zohrievat plynom,ale som trochu pocitala, mesacne platim 56 eu teda za rok 672 eu, ztoho 10% je 67 eu, nieje to dost ?keby to bolo aj okolo 50 eu , ja by som sa potesila, ale co ak sa to nejako zmeni? od 1.1. zacnu aj plyn, a rucia, ze bude lacnejsí? len neviem,ak budem vediet ,ci to ma viacej ludi......pri malom dochodku, je dobre kazde euro.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

arizona Pozri príspevok
a z akej firmy?

Skus hodit do vyhladavaca, uz je tu zopar tem...
je to www.cez.sk
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

daria29 Pozri príspevok
fabriku nemam, vodu sme zacali zohrievat plynom,ale som trochu pocitala, mesacne platim 56 eu teda za rok 672 eu, ztoho 10% je 67 eu, nieje to dost ?keby to bolo aj okolo 50 eu , ja by som sa potesila, ale co ak sa to nejako zmeni? od 1.1. zacnu aj plyn, a rucia, ze bude lacnejsí? len neviem,ak budem vediet ,ci to ma viacej ludi......pri malom dochodku, je dobre kazde euro.
a na ako dlho Ti garantujú tých 10%? a čo keď ďalší rok zdvihnú ceny?
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

na to som sa pýtala,odpovedal mi tak, ze to zalezi ake budu ceny na trhu, to ako s benzinom, svetove ceny, ale garantuju ze budu vzdy nizsie ako teraz eon! ?
0 0
anonym222 anonym222

anonym222 je offline (nepripojený) anonym222

iv@n Pozri príspevok
.......ja mám za elektriku malé platby, kúrim plynom, tam som podpísal prechod k RWE Gas, 11% z faktúry je príjemný bonus.
No, ono to nie je celkom tak ako píšeš. Nie je to 11% z faktúry, ale iba 11% z variabilnej zložky ceny plynu, ktorá tvorí asi 65% z celkovo fakturovanej ceny. Ak to spočítaš, urobí to asi 8% na faktúre, čo je približne jedna mesačná splátka. Aj to je však lepšie ako nič.
11% je však garantovaných iba prvý rok. Druhý to bude určite menej.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
A ktovie, ci aj nie viac. Ked vtacka lapaju, vyhravaju mu serenady.
0 0
daria29 daria29

daria29 je offline (nepripojený) daria29

no ten plyn to je tiez zaujimave, moja mes splatka je 120 eu, ak by som to usetrila, bolo by fain....celkove je pravda ze ten plyn aj elektrina môzu byt lacnejsie, ked to ide u novích dodavatelov, ale potom by nemali take velke zisky!ziju si ako prasce v zite.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

daria29 Pozri príspevok
no ten plyn to je tiez zaujimave, moja mes splatka je 120 eu, ak by som to usetrila, bolo by fain....celkove je pravda ze ten plyn aj elektrina môzu byt lacnejsie, ked to ide u novích dodavatelov, ale potom by nemali take velke zisky!ziju si ako prasce v zite.
http://www.porada.sk/t169184-dodavky...slovensko.html
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ale ludia, však sa nedajte nachytať nejakými oblekovými maskami - to čo na vás skúšajú, sú len také finty na blbých...a navyše, tie ich ponúkané zmluvy sú dosť nevýhodné...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

durisovad Pozri príspevok
A ktovie, ci aj nie viac. Ked vtacka lapaju, vyhravaju mu serenady.
a ja len dodám- a keď vtáčka lapia, rýchlo mu zakrútia krkom...
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Veru, veru.
0 0
prudky prudky

prudky je offline (nepripojený) prudky

daria29 Pozri príspevok
fabriku nemam, vodu sme zacali zohrievat plynom,ale som trochu pocitala, mesacne platim 56 eu teda za rok 672 eu, ztoho 10% je 67 eu, nieje to dost ?keby to bolo aj okolo 50 eu , ja by som sa potesila, ale co ak sa to nejako zmeni? od 1.1. zacnu aj plyn, a rucia, ze bude lacnejsí? len neviem,ak budem vediet ,ci to ma viacej ludi......pri malom dochodku, je dobre kazde euro.
Okrem investícií je teplo z plynu o dosť lacnejšie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

prudky Pozri príspevok
Výnimočne súhlasím so stanom
Ja asi odpadnem-prudky so mnou súhlasí- to budem oslavovať každoročne..., nejako sa z toho ešte neviem spamatať...
0 0
anonym222 anonym222

anonym222 je offline (nepripojený) anonym222

Ja s tebou zase naopak nesúhlasím.
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale ludia, však sa nedajte nachytať nejakými oblekovými maskami - to čo na vás skúšajú, sú len také finty na blbých...a navyše, tie ich ponúkané zmluvy sú dosť nevýhodné...
Môžeš nám povedať v čom sú zmluvy od RWE Gas nevýhodné?
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

anonym222 Pozri príspevok
No, ono to nie je celkom tak ako píšeš. Nie je to 11% z faktúry, ale iba 11% z variabilnej zložky ceny plynu, ktorá tvorí asi 65% z celkovo fakturovanej ceny. Ak to spočítaš, urobí to asi 8% na faktúre, čo je približne jedna mesačná splátka. Aj to je však lepšie ako nič.
11% je však garantovaných iba prvý rok. Druhý to bude určite menej.
viem, ale lepšie ako drátom do oka, pre mňa skoro 90€ za rok ušetrených len podpísaním prechodu ku nim, ked je to pre niekoho málo za pár minút čítania zmluvy a podpisu tak nech to nerobí, mne to za to stálo.
0 0
gogol99 gogol99

gogol99 je offline (nepripojený) gogol99

Pozri si stránku Výhodná Energia
Ja som si to pozrel a už ma tak ľahko nikto neukecá, že práve jeho firma je najlacnejší dodávateľ
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať