Zavrieť

Porady

Problémy s internetom

Zdravím, mám problém s internetom.Už som zistil u poskytovateľa, že signál je dobrý a stály, ale stáva sa mi, že ma jednoducho odpojí z internetu kôli DNS. V routry som nastavil priame DNS servery od poskytovateľa. Ale aj tak sa mi to stále stáva, asi po cca 1 minúte všetko znova naskočí a internet ide ďalej.
Vie mi niekto poradiť čím to je? či to je chyba HW alebo SW,

PS: preinštaloval som aj ovládač routeru aj sieťovej karty, ale chyba nezmizla.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Vyskusaj nejake z toho http://theos.in/windows-xp/free-fast...s-server-list/ ak ti nejde net, tak skus ci funguje aspon ping. Daj start spustit a tam napis ping 74.125.39.103
    Naposledy upravil Fero11 : 07.07.11 at 16:58

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Vysvetli bližšie čo myslíš tým "odpojí z internetu", lebo kvôli DNS to nebude.

    Môžem byť na internete aj bez DNS, to nie je nutná podmienka, ... ak ma bavia čísla

    MilanKNM je offline (nepripojený) MilanKNM

    MilanKNM
    Ako pripojenie mi ide stale, ale kedze koli problemom s DNS mi vypisuje , ze nie je mozne zistit IP adresu, no po chvíli to zas naskoci. tento tyzden vyskusam vymenit modem ci sa to neopravy a ak nie tak sietovu kartu.

    zatial diky za rady

    Problémy s internetom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.