Zavrieť

Porady

V Poľsku sa ešta stále oplatí nakupovať.

V Poľsku sa ešte stále oplatí nakupovať.

Pýtate sa prečo? Jednak je to kvôli ich službám, prístupu a v neposlednom rade o cene. Hlavne tá cena nás donútila nepodporiť Slovenský trh, ale nechať zarobiť firme v Poľsku.
Týmto chcem napísať svoj vlastný príbeh a skúsenosť s kúpou vstavaných skríň v Poľsku do nášho nového bytíku. Firma má príznačný názov Maestro, s manželom sme sa smiali, že budeme mať skrine od "majstrov", čo sa nakoniec v dobrom slova zmysle aj naplnilo.
Keďže ceny vstavaných skríň na Slovensku sa mi zdali premrštené, tým pádom som sa obrátila na Poľsko. Napísala som maily do viacerých firiem, odkiaľ mi prišli hotové cenové kalkulácie s vizualizáciami, najpromptnejšie odpovedali práve z firmy Maestro. Na základe ich ponuky a ceny som sa rozhodla pre firmu Maestro v Nowom Sazci, ktorá mi poslala naozaj skvelú cenu za 2 vstavané skrine, na základe ponúk zo Slovenska by som zaplatila túto cenu za 1 skriňu.
Pre firmu Maestro som sa nerozhodla len z hľadiska ceny, ale taktiež aj z ich prístupu ku klientovi. Napokon som bola prekvapená ešte z ďalšej informácie, keď mi povedali, že vstavanú skriňu budem mať do týždňa hotovú, a to so zameraním a montážou.

Naozaj môžem ju len a len odporučiť. Ak by mal niekto záujem link je: maestro-skrine .sk
Naposledy upravil maruska_s : 11.07.11 at 12:03 Dôvod: uprava nazvu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľaľa je offline (nepripojený) Ľaľa

    Ľaľa
    Dobrý večer. Chcem sa opýtať či nebol niekto poraďákov v súčasnej dobe Poľsku na nákup dámskych spoločenských šiat
    Ak áno, tak by ma zaujímalo v akých cenách ich ponúkajú?
    Ďakujem

    V Poľsku sa ešta stále oplatí nakupovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.