Zavrieť

Porady

Preco sa mi vypyna PC ked Hram hocijaku hru ??? napr. Mafia 2

moze to robit to ze na procesore co je chladic je zaneseny prachom dotla a ze ho nemoze uchladit a aby nezhorel komp tak ho vipne ... ???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miko6 je offline (nepripojený) miko6

    Vytváram web stránky a eshopy pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť stovky eur za predražené komerčné riešenia. Ak máte záujem alebo otázky neváhajte ma kontaktovať. ...viac miko6
    jedna moznost je procesor, ale skor by som to tipoval na prehrievanie grafickej karty. kazdopadne na 99% je problem v teplote, riesenim moze byt otvorit pocitac, povysavat a vycistit prach ako to len ide, mat pocitac umiestneny na chladnom mieste (pocas tychto tropickych mesiacov minimalne v chladku). Vec ktora ma najvacsiu sancu pomoct, je odsroubovat ventilator, premazat ho (napr. VD-40), naniest na procesor chladiacu pastu (jej cena je cca 2 eura) a dat chladic naspat. v pripade notebooku mam vyborne skusenosti s chladiacou podlozkou zelman (teplota padla cca o 20-30 stupnov)

    Igoor21 je offline (nepripojený) Igoor21

    Igoor21
    Vdaka za radu no skusim to povysavat , akurat ze pod chladicom procesora byva nejaka pasta nemozem to nejaku poskodit ked ho zhodim .. ???

    miko6 je offline (nepripojený) miko6

    Vytváram web stránky a eshopy pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť stovky eur za predražené komerčné riešenia. Ak máte záujem alebo otázky neváhajte ma kontaktovať. ...viac miko6
    Igoor21 Pozri príspevok
    Vdaka za radu no skusim to povysavat , akurat ze pod chladicom procesora byva nejaka pasta nemozem to nejaku poskodit ked ho zhodim .. ???
    To je ta pasta o ktorej som pisal. Najlepsie bude ked zbehnete do hociakeho obchodu kde predavaju PC, kupite si pastu (jej cena je asi 2 maximalne 3 eura). Potom to odmontujete, jemne kuskom papiera odstranite staru pastu, a nanesiete novu. To je vse , ale pre zaciatok je dobre skusit najskor vysavac, niekomu pomoze len to:] Ja robim cely ten proces na notebooku cca 2krat za mesiac, je to skutocne jednoduche.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Keďže máš zas.. zanesený chladič, tak je potrebné celý PC vyčistiť. Nie povysávať (aj to pomôže), ale vyfúkať. Je tu na to kopa tém.
    Nič nerozoberaj!

    miko6 je offline (nepripojený) miko6

    Vytváram web stránky a eshopy pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť stovky eur za predražené komerčné riešenia. Ak máte záujem alebo otázky neváhajte ma kontaktovať. ...viac miko6
    Igoor21 Pozri príspevok
    a nevies jak sa presne vola ta pasta kupil bi som si ju cez e-shop
    tych past je milion, napis do google chladiaca pasta a urcite daku najdes. znama znacka je napriklad ALPHACOOL.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    reštartuje sa?

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    a mimochodom vypyna je vybrane slovo po p? keď je tam y?
    Katarína Cigánová
    možno máš taký inteligentný PC , že sa už ani ten nemôže pozerať na tvoj katastrofálny pravopis !!!!! - mal by si zobrať do ruky knihu a čítať ,a čítať a čítať , aby si aspoň videl ako sa niektoré slová píšu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.