Zavrieť

Porady

Video

Ahoj poradáci.Poradí mi niekto či sa dá spraviť s videa fotografia ak áno potom akým spôsobom? Ďakujem vopred sťe machry!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rado1102 je offline (nepripojený) rado1102

    rado1102
    Najlepšie by bolo urobit z toho nejaký formát na dvd,cez PC to prepojit natiahnut a napálit na dvd,potom to spravíš cez BS PLAYER,v nastaveniach bude kolonka,pauza,a copy foto,tak by to malo nejak byt,ale najlepsie cez to dvd,na nete je vela volnych programov na taketo veci z videom.Skus pohladat ne nete.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    V kazdom normalnom playery mas moznost urobit obrazok s videa. Napr. zapol som power dvd vid screenshot
    ff.jpg  

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    delkom Pozri príspevok
    Ahoj poradáci.Poradí mi niekto či sa dá spraviť s videa fotografia ak áno potom akým spôsobom? Ďakujem vopred sťe machry!!!

    V BSPlayeri je to cez Options / Capture Frame. Ale rozlíšenie toho jedného okienka videa je príliš malé, aby to bola dobrá fotka.

    zapp je offline (nepripojený) zapp

    zapp
    mohlo by sa to dat i v mv2playery, resp. vo VNC playery
    .
    skus prave tlacidlo na zastavenom videu a pohladaj moznostu urobit screenshot

    kozlíček je offline (nepripojený) kozlíček

    kozlíček
    Fero11 Pozri príspevok
    V kazdom normalnom playery mas moznost urobit obrazok s videa. Napr. zapol som power dvd vid screenshot
    Poprosím,a ten obrázok kde sa potom ocitne?
    Ďakujem!!!

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    neulozi sa nikde (resp. do clipboard) cize potom si ho mozes hocikde kopirovat.
    Ak chces aby sa ti ukladal niekde na HDD, tak musis kliknut pravim na okno kde je video a vyber setting, tam vyber zalozku player a dole vyber advanced, na dalsej karte vyber zalozku capture, tam nastav capture to file (pripadne vyber format a cez browse si vyberes miesto, kde to bude ukladat, pripadne este si zvolis aj velkost)
    Pre lepsie pochopenie pozri na obrazok
    pdvd.jpg  

    sandi70 je offline (nepripojený) sandi70

    sandi70
    Ja používam POWER DVD, tam môžeš si aj nadstaviť, kde chceš uložiť a fotiť môžeš aj za chodu filmu, alebo môžeš zastaviť film

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.