Zavrieť

Porady

Ozelieme jeden mensi nakup mesacne?

alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chcem sa s vami podelit o moju novu skusenost. Surfovanim po FB som natrafila na stranku OZ Viac nez sperk. K podobnym veciam som sa stavala stale skepticky, netusiac, kde by moja pomoc skoncila.Priznam sa, ked som vsetko precitala mala som plne oci slz. Nechcem, aby tato tema vyznela ako agitacia za podporu dietata v Afrike, ved aj u nas je vela deti bez penazi, no, ak dieta nema ani jedno jedlo denne, je to pre mna strasne.
Pripajam link, ak chcete pozrite si to a ak ozeliete jeden maly nakup mesacne,mozno zachranite jeden detsky zivot, pripadne pomozete dietatu naucit sa citat a pisat. Mna tento projekt velmi oslovil, ako matku, ucitelku, cloveka.
www.viacnezsperk.org
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

dobrý projekt......kúpim si niečo.....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa s vami podelit o moju novu skusenost. Surfovanim po FB som natrafila na stranku OZ Viac nez sperk. K podobnym veciam som sa stavala stale skepticky, netusiac, kde by moja pomoc skoncila.Priznam sa, ked som vsetko precitala mala som plne oci slz. Nechcem, aby tato tema vyznela ako agitacia za podporu dietata v Afrike, ved aj u nas je vela deti bez penazi, no, ak dieta nema ani jedno jedlo denne, je to pre mna strasne.
Pripajam link, ak chcete pozrite si to a ak ozeliete jeden maly nakup mesacne,mozno zachranite jeden detsky zivot, pripadne pomozete dietatu naucit sa citat a pisat. Mna tento projekt velmi oslovil, ako matku, ucitelku, cloveka.
www.viacnezsperk.org
A si predstav koľko musia "služobne" (lietadlom do Kene) precestovať tí, čo to organizujú .
A o koľko percentuálne menej by to bolo autom po Slovensku (alebo vo vlastnom bydlisku) .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa s vami podelit o moju novu skusenost. Surfovanim po FB som natrafila na stranku OZ Viac nez sperk. K podobnym veciam som sa stavala stale skepticky, netusiac, kde by moja pomoc skoncila.Priznam sa, ked som vsetko precitala mala som plne oci slz. Nechcem, aby tato tema vyznela ako agitacia za podporu dietata v Afrike, ved aj u nas je vela deti bez penazi, no, ak dieta nema ani jedno jedlo denne, je to pre mna strasne.
Pripajam link, ak chcete pozrite si to a ak ozeliete jeden maly nakup mesacne,mozno zachranite jeden detsky zivot, pripadne pomozete dietatu naucit sa citat a pisat. Mna tento projekt velmi oslovil, ako matku, ucitelku, cloveka.
www.viacnezsperk.org
Ja osobne by som to určite nepodporil- už len z toho dovodu, že to je na FB a je to veľmi neprehľadné- deti v Afrike dostanú tak akurát veľké nič...
Len na to pozriem a smrdí to podvodom ako delo...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa s vami podelit o moju novu skusenost. Surfovanim po FB som natrafila na stranku OZ Viac nez sperk. K podobnym veciam som sa stavala stale skepticky, netusiac, kde by moja pomoc skoncila.Priznam sa, ked som vsetko precitala mala som plne oci slz. Nechcem, aby tato tema vyznela ako agitacia za podporu dietata v Afrike, ved aj u nas je vela deti bez penazi, no, ak dieta nema ani jedno jedlo denne, je to pre mna strasne.
Pripajam link, ak chcete pozrite si to a ak ozeliete jeden maly nakup mesacne,mozno zachranite jeden detsky zivot, pripadne pomozete dietatu naucit sa citat a pisat. Mna tento projekt velmi oslovil, ako matku, ucitelku, cloveka.
www.viacnezsperk.org
Akože cením si tvoju chuť pomocť, ale keď chceš mať akože skoro-istotu,že peniažky pomožu tým ktorí to najviac potrebujú,tak by som podporil buď Anjela alebo ligu proti rakovine- to sú momentálne jediné 2 projekty , ktorým verím...( na 98,88 %)
Takéto rozprávky, že deti v Afrike dostanú pomoc sú výmyslom a akurát sa na tvojej dobročinnosti tak niekto dobre napakuje...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Dala som to tu, pre tych, ktori tomu mozno uveria, nestaci si pozriet jednu fotku, skuste si to precitat, komunikovat s Mirkou na FB, emailom, zije tam, postavila tam centrum pre deti v slamoch,ma garanta projektu, Urcite som touto temou nechcela nikoho nahovarat, ale snad sa da uverit aj v dnesnej dobe tomu, ze niekto pomaha aj tam.
Kazdy podla svojho uvazenia.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dost by ma zaujimalo, kolko percent z vynosu pripadne na spravu a kolko sa dostane tym detom v Afrike. Naklady na spravu byvaju udajne okolo 80 %.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ved skuste napisat tej Mirke na FB, pozeram, ona odpoveda kazdemu.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
To, ze odpovie kazdemu este nepovazujem za zaruku serioznosti.
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Keby sa všetky peniaze ktoré sa doteraz vyzberali za posledné roky na Afriku,tam aj skutočne dostali,tak Afrika je najbohatší kontinent.
1 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
je to vsetko pekne takato pomoc, ale ludia su uz pouceni by som povedal, neveria tomu a ani sa im necudujem.

Pozri sa na to aj z druhej stranky, preco teda ti africania plodia deti ked vedia ze je to tam na prd?? ziadna zodpovednost, su ako cigani
len nam dajte.

samozrejme ze sa ta nechcem dotknut niecim co som napisal, je to len moj nazor. Ja pomaham inim a inak ako poslat prachy niekde do afriky a a ludia z unicefu sa vozia na novych BMW
3 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mne sa pozdáva projekt dobrý anjel
2 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
ten podporujem aj ja s manzelkou
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nebolo by lepšie položiť obálku s peniazmi pod kameň pri Lefantovciach alebo inej osade efekt ten istý.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

pavol54 Pozri príspevok
Nebolo by lepšie položiť obálku s peniazmi pod kameň pri Lefantovciach alebo inej osade efekt ten istý.
Škoda obálky. Veď stačí peniaze.
0 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

Je do tohto veľmi nevidím, len nechápem to, že napriek tomu že neustále sú zbierky pre Afriku a nielen v našej krajine, tak zatiaľ to žiadny efekt neprinieslo.
Bud sa tie peniaze využívajú neefektívne a používajú tak, že z dlhodobého hľadiska nič nevyriešia alebo sa do Afriky ani nedostanú...
Teraz nenarážam na túto zbierku, ale na všetky zbierky celkovo.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Raz propagovali, ze za jednu SMS v hodnote 30 Sk zaockuju 10 deti v Afrike proti nejakej pliage. 3 Sk za jednu ockovaciu davku.... Tu stoji take ockovanie najmenej 10 Eur. Nezavana to podvodom a utokom na city ludi?
0 0
Gina Er Gina Er

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

durisovad Pozri príspevok
Raz propagovali, ze za jednu SMS v hodnote 30 Sk zaockuju 10 deti v Afrike proti nejakej pliage. 3 Sk za jednu ockovaciu davku....
možno to je veľkoobchodná cena....
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Gina Er Pozri príspevok
možno to je veľkoobchodná cena....
Alebo vakcína v akcii
(po záruke)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Som prekvapena, naozaj som neocakavala taketo reakcie, je to vase rozhodnutie, rozhodla som sa, ze link na tuto doskusiu pripojim tej Mirke, mozno zareaguje.
Deti nemozu za to, kde sa narodia, komu sa narodia. To len na zaver.
0 0
video1983 video1983

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž
alaya1 Pozri príspevok
Som prekvapena, naozaj som neocakavala taketo reakcie, je to vase rozhodnutie, rozhodla som sa, ze link na tuto doskusiu pripojim tej Mirke, mozno zareaguje.
Deti nemozu za to, kde sa narodia, komu sa narodia. To len na zaver.

ale no tak, ludia tu na porade isto pomozu ked mozu vid v inej teme ale vedia kde to ide komu a na co! o tom to je!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať