Zavrieť

Porady

Kondenzačné kotly PROTHERM

Máte niekto skúsenosti s kondenzačnými kotlami PROTHERM?
Konkrétne Protherm Panther CONDENS 25 KKV .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MareC3k je offline (nepripojený) MareC3k

    MareC3k
    Ja ho mam uz od septembra minuleho roku, kedy vysiel na trh. Som s nim doteraz maximalne spokojny, co konkretne by ta zaujimalo?

    DrPepper je offline (nepripojený) DrPepper

    DrPepper
    MareC3k Pozri príspevok
    Ja ho mam uz od septembra minuleho roku, kedy vysiel na trh. Som s nim doteraz maximalne spokojny, co konkretne by ta zaujimalo?
    ja tiez rozmyslam o KK protherm aka je spotreba na tvojom type?

    bambulka012 je offline (nepripojený) bambulka012

    bambulka012
    MareC3k
    Konkretne / napr ci nie je poruchovy, ci pracuje v pohode.
    Uz aj kurenara sme sa pytali, ci nam tento kotol odporuca, vravel, ze uz tento typ montoval, a ze su to velmi druhe kotly.
    Najprv sme s polovickou chceli kupit nemecky Viesmann, no vdaka poradakom sme sa rozhodli pre slovensky vyrobok. Predsa je lacnejsi ako Viesman, servis na kazdom rohu a v pripade potreby lahko dostupne suciastky.

    MareC3k je offline (nepripojený) MareC3k

    MareC3k
    Od kedy ho mam, tak s nim nebol zatial ziaden problem. Kuri, hreje vody, takze pohoda. Hlavnym dovodom preco som ho kupil je to, ze je to slovensky vyrobca a v okoli je vela servisakov pre protherm, takze je to ako skodovka medzi autami, nahradne diely kupis pomaly uz aj v potravinach dalsim dovodom bol kondenzacny kotol v takej cenovej urovni inej znacky velmi nekupis, takze zatial som spokojny.

    Kondenzačné kotly PROTHERM

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.