Zavrieť

Porady

Da sa "naprogramovat" klavesnica?

Chcem sa spytat ci sa cez nejaky program, alebo inak da nastavit co bude robit ktore tlacitko na klavesnici... Teraz som si kupil novu klavesnicu a ma dost neprakticke multimedialne tlacitka na boku, ktore hocikedy nechtiac stisnem. A mna by zaujimalo ci sa neda napr. nastavit aby ked stisnem jedno z tych tlacidiel.. alebo moze byt aj ine na klavesnici (ktore si nastavim) tak aby mi zablokovalo tie tlacitka stisnem ho znova a uz tie tlacitka idu... nieco ako ked na klavesnici stlacim FN+F12 a zablokje mi to celu klavesnicu. dakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mapper je offline (nepripojený) mapper

    mapper
    mozes napisat presny typ klavesnice? zvacsa sa k nej da stiahnut nejaky obsluzny soft. Klasicke klavesy nie je problem preprogramovat ale tie multimedialne malokedy funguju s univerzalnym programom.

    Palike852 je offline (nepripojený) Palike852

    Palike852
    Logilink ID0029 Wireless Luxus Combo Set

    bol k tomu aj program a v nom sa tie tlacitka daju nastavit ale len zakladne veci (kopirovanie, vystrihovanie..) alebo potom na spustenie nejakeho suboru.. viac nic

    Da sa "naprogramovat" klavesnica?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.