Zavrieť

Porady

Notebook klavesnica

CAUTE... mam takyto preblem na notebooku klavesnica a kym sa pise na lavej casti vsetko OK ale akonahle sa pouzije pismenko z pravej casti tak namiesto pismenka sa napise cislo a az po stlaneci "Fn" to pise tie spravne pismenka. Nepomohlo ani zmenit jazyk ani v nastaveniach klavesnice ani v biose som nenasiel nic... mate niekto skusenost ako to zmenit??? napadlo ma ze mozno k notebooku stiahnut soft na klavesnicu ale take ani nebyva.... DIKY
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chlap je offline (nepripojený) chlap

    riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac chlap
    Akej farby sú písmenká na tej klávese "Fn" ? ...... Potom hľadaj klávesu, na ktorej je rovnakou farbou napísane "NumLock" alebo "NmLc" alebo tak nejak.

    Potom stlač a podrž tú klávesu "Fn" a stlač túto klávesu "NumLock".

    Tvoj problém je vyriešený

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.

    Tanče je offline (nepripojený) Tanče

    Tanče
    zuhl Pozri príspevok
    Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.
    sorry ale neda mi .... macke asi isla na nervy ta muzika

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    zuhl Pozri príspevok
    Ahojte, neviete mi poradiť. Mám mačku a prešla sa mi po notebooku, kde mi hral windows media player a prestala mi hrať hudba. Neviete čo mi mohla stlačiť? Všetko je pustené naplno len zvuk nejde.
    Možno ti stlačila tlačítko MUTE (preškrtnutý reproduktor).

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.