Zavrieť

Porady

Nový notebook

Zdravím, takže idem si kúpiť nový NTB, do nedávna som nevedel ešte aký presne chcem (čo sa týka značky) ale po dlhých rozhovorch s pár ľudmi som sa rozhodol pre SONY VAIO
(3w).qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=mVPCEH1S1E-B.CEZ

zaujímalo by ma či má niekto s týmto (alebo tou značkou) NTB skúsenosti prípadne Váš názor či ste dačo o ňom počuli alebo niečo také. Ja recenzie nemôžem nájsť na nete preto zháňam odvšadial hocičo tak ďakujem za akýkoľvek názor ale hádam bude opodstatnený...
Usporiadat
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
http://www.porada.sk/t143912-reklama...v-servsie.html
http://www.porada.sk/t121517-sony-vaio.html
http://www.porada.sk/t109250-sony-vaio.html
http://www.porada.sk/t96975-odporuct...-notebook.html
================
stačí pohľadať -tlačítko "hľadaj"
a prípadne cez ss-ku u ľudí, ktorí už problém majú vyriešený.
1 1
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

KEJKA tie linky by boli v pohode keby neboli take staré od 2009 nižšie sú mi na nič... aj od 2010 by to bolo na nič takže pohode ale aj tak dik
Arizona tvoje mi zas pomohli THX...
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
len narýchlo som hodila do vyhľadávača, sorry, teda.
len proste dá sa hľadať, to som chcela naznačiť.
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

prepáč nemyslel som to tak, jasne že ti ďakujem aj za také info a čo sa týka hladania tak sú 2 dôvody pre ktoré to bolo neuspešné
1. hladal som konkrétny typ a ten mi nenašlo (rezenciza alebo dačo také)
2. nemam čas vysedávať za PC, chodím domov neskoro a potom mám ešte ďalších1 1000 povinností a keď sa podarí dostanem sa na PC a tam mám dalších 100 veci takže surfovať môžem málo kedy...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Sony je výrobca zo špičky výrobcov notebookov. Čo si myslíš, že nájdeš v recenziách....? Dvaja napíšu je super, dvaja že oni radšej inú značku. Aj tak nebudeš mať v tom jasno.....
Myslím, že je to veľmi dobrý notebook na veľkú väčšinu prác, ktoré potrebuje bežný, ale i náročnejší užívateľ, má to samostatnú grafiku, má výstup HDMI na full HD monitor (telku), čo ešte chceš vedieť k tomu? Má to bluetooth, wifi, bude to bežať výborne.
0 0
peter.atarek peter.atarek

peter.atarek je offline (nepripojený) peter.atarek

Z noteboku si hlavne nerob príliš ťažkú hlavu,lebo to čo sa ti dnes zdá super zajtrá je to priemer a vpodstate iba vyhodíš veľa peňazí.Zváž čo naozaj využiješ!
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

špičkové značky máš aj ASUS, DELL, toshiba (s rezervou) a tak... v recenziach hladam odpovede na moje otazky, hlučnosť, prehrievanie, celkoý dojem, výdrž batérie pri akom výkone ATĎ... chápeš v recenzii sa dozviem čo s ním robili a ako to zvládal mne nejde o názor niekoho či by ho bral alebo nie ja som realista a chcem vidieť fakty...

písal si "má výstup HDMI na full HD monitor čo viac chceš?" a? (inak ja mám jeho parametre naštudované naspamäť) pre tvoju info nebudem to využívať (len výnimočne HDMI). Mne je to jedno či má či nie mne ide o jeho "trvanlivosť", životnosť, chápeš ja ho chcem minimálne na 5 rokov ak sa aj viac podarí... preto zháňam čo najviac informácii o jeho "správaní" a veciach súvisiachich s nim (servis, podpora atď..)
takisto zháňam názory bežných užívateľov čo majú s ním skúsenosti, vravíš že je velmi dobrý NTB ale s vlastnej skúsenosti alebo si len počul?

inak vieš kolko NTB má parádne paramtre? ale bežia len pár týždňov a potom sa ukáže ich kvalita rád by som nejaké skúsenosti ľudí čo ho majú a použivajú...
Naposledy upravil Scot2 : 22.07.11 at 19:58
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

peter práveže si robím ako som spomínal je to kúpa na viac ako 4 roky a nechcem si biť hlavu o múr že ja debil načo som ho kupoval možno natrafím na dačo de všade budú písať že sa najviac kazí HDD a to ma prinúti rozmýšlať a uvažovať (príklad). Nepatrím do rodiny kde si natiahnem ruku a ocko alebo mamka mi dá čo chcem, tvrdo makám od rána do večera neraz v ťažkých podmienkach aby som si zarobil akú takú korunu (euro) takže chcem to vraziť do toho najlepšieho... inak si vravel že zajtra to bude priemer ten NTB je dokonalý pre mňa má všetko čo chcem a potrebujem aj keby to bol primer netrápi ma to lebo ja nepotrebujem všetko najlepšie aby som a mohol vyťahovať pred inými... pre mňa to už je N1 (vrámci možností)
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ja som si v 3/2011 kúpil Toshibu, zatiaľ bez problémov, max. spokojnosť
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Scot2 Pozri príspevok
špičkové značky máš aj ASUS, DELL, toshiba (s rezervou) a tak... v recenziach hladam odpovede na moje otazky, hlučnosť, prehrievanie, celkoý dojem, výdrž batérie pri akom výkone ATĎ... chápeš v recenzii sa dozviem čo s ním robili a ako to zvládal mne nejde o názor niekoho či by ho bral alebo nie ja som realista a chcem vidieť fakty...

písal si "má výstup HDMI na full HD monitor čo viac chceš?" a? (inak ja mám jeho parametre naštudované naspamäť) pre tvoju info nebudem to využívať (len výnimočne HDMI). Mne je to jedno či má či nie mne ide o jeho "trvanlivosť", životnosť, chápeš ja ho chcem minimálne na 5 rokov ak sa aj viac podarí... preto zháňam čo najviac informácii o jeho "správaní" a veciach súvisiachich s nim (servis, podpora atď..)
takisto zháňam názory bežných užívateľov čo majú s ním skúsenosti, vravíš že je velmi dobrý NTB ale s vlastnej skúsenosti alebo si len počul?

Upravený text som ja nenapísal, len som vypichol z funkcii, ktoré má ten notebook, to si vo svojej otázke nenapísal, na čo ho budeš potrebovať (nepochybujem, že ho nemáš dopodrobna naštudovaný). Ja mám Toshibu, som veľmi spokojný s ním, v rámci reklamácie mi vymenili v BB zdroj. Pre teba je Toshiba v zátvorke s rezervou. Ktovie, či pri súčasnom vývoji technológii sa nebudeš o 5 rokov trápiť so súčasnými strojmi, neviem.....
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Scot2 Pozri príspevok
...
takisto zháňam názory bežných užívateľov čo majú s ním skúsenosti, vravíš že je velmi dobrý NTB ale s vlastnej skúsenosti alebo si len počul?....
Z vlastnej skúsenosti. Nestretol som sa so šrotom od Sony.....
0 0
peter.atarek peter.atarek

peter.atarek je offline (nepripojený) peter.atarek

Práve preto,že tvrdo makáš si to na 100% rozmysli čo využiješ!
V elektronike je 4-5 rokov neskutočne veľa .
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

ohladom toshib-y sestra si ju kúila a neskutočné problémy POZOR!!!! nehovorím že automaticky je to zlý NTB to NIE asi 10 ľudí mi vravelo že je to super NTB a nemali s ním žiadne problémy no lenže ja sa toho pocitu už nemôžem zbaviť že je "nedokonalý"... som rád že to vravíš z vlastnej skúsenosti takže som si dobre vybral aj pár technikov mi ho odporúča... ja som si už vybral sony a len sa chcem dozvedieť čo to je za značka lebo poriadne ju nepoznám... preto tolko otázok... možno sa nedožijem ani rok a možno ani ten NTB uvidíme al verím že je a bude dlho a dlho silný a kvalitný....
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

peter.atarek Pozri príspevok
Práve preto,že tvrdo makáš si to na 100% rozmysli čo využiješ!
V elektronike je 4-5 rokov neskutočne veľa .

presne to chcem na 100% si byť istý že som dobre urobil a môžem s úsmevom odísť z predajne z tvojho príspevku cítim nedôveru voči SONY mám pravdu či? ak narážaš na to že si mám kúpiť niečo lacné na rok a potom zas tak to nieje môj štýl... ntb nieje taká vec čo za 2 roky bude totálny šrot a nebude mi pomáhať...viem že 5 rokov je vela a technológia ide stále do predu no len ja nepotrebujem i7 a grafiku 2 GB GT 500 aby som mohol hrať hry prípadne ukazovať aha akú mám mašinu a pri tom využijem len 40% z neho... verím že dlho bude zvládať moju náročnosť a preto som si vybral taký aký som si vybral... a zaujíma ma či dobre...
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Scot2 Pozri príspevok
ohladom toshib-y sestra si ju kúila a neskutočné problémy POZOR!!!! nehovorím že automaticky je to zlý NTB to NIE asi 10 ľudí mi vravelo že je to super NTB a nemali s ním žiadne problémy no lenže ja sa toho pocitu už nemôžem zbaviť že je "nedokonalý"... som rád že to vravíš z vlastnej skúsenosti takže som si dobre vybral aj pár technikov mi ho odporúča... ja som si už vybral sony a len sa chcem dozvedieť čo to je za značka lebo poriadne ju nepoznám... preto tolko otázok... možno sa nedožijem ani rok a možno ani ten NTB uvidíme al verím že je a bude dlho a dlho silný a kvalitný....
Ak by som mal na programe nákup notebooku, naozaj by som neuvažoval. Jasné, môže sa stať, že jeden kus z mnohých sklame a sympatie k tej značke sú na bode mrazu. Verím, že sa nesklameš vo Vaio.
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

presne domenico ja si to uvedomujem že ona schytala asi ten najhorší zo série ale nedalo by mi spať kebyže mám rozmýšlať či aj mne niečo neodíde ako jej prípadne či aj aj som neschytal podobný viem že iné značky niesu dokonalé ale kedže som nemal možnosť sa stretnúť s ich pochybením tak dúfam že vyberiem dobre.... V to dúfam aj ja lebo ak áno schytal by som peknú ranu... inak som znamenia Váhy a to hádam viete ćo znamená takže mám to 2 ťažšie rozhodnúť sa správne a potom nelutovať...
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Mám vaio už piaty rok bez poruchy(okrem formátovania kôli softvéru)Čo sa týka hardvéru, tak je to kvalita. Práve nedávno mi začalo odchádzať písmeno a na klávesnici,(zlá údržba) a baterka, ale ináč spokojnosť. Žiadne prehrievanie a hučanie, ani rozhegané časti...Budem kupovať nový a pôjdem asi tiež do sony.
Naposledy upravil Podnikanie : 22.07.11 at 20:23
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ja mám notebook 2,5 roka, ide denne 18 hodín, vypínam len občas, večer ide do hybernácie, ráno zbalím, idem za prácou, prenášam, prídem domov, zobudím a pracujem na ňom. Toshiba.
0 0
peter.atarek peter.atarek

peter.atarek je offline (nepripojený) peter.atarek

Myslím si ,že si aj tak rozhodnutý.Tak veľa šťastia nech ti to šlape a ver že nie je všetko iba o značke.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať