Zavrieť

Porady

Nový notebook

Zdravím, takže idem si kúpiť nový NTB, do nedávna som nevedel ešte aký presne chcem (čo sa týka značky) ale po dlhých rozhovorch s pár ľudmi som sa rozhodol pre SONY VAIO
(3w).qcomp.sk/shopping/product_details.php?idp=mVPCEH1S1E-B.CEZ

zaujímalo by ma či má niekto s týmto (alebo tou značkou) NTB skúsenosti prípadne Váš názor či ste dačo o ňom počuli alebo niečo také. Ja recenzie nemôžem nájsť na nete preto zháňam odvšadial hocičo tak ďakujem za akýkoľvek názor ale hádam bude opodstatnený...
Usporiadat
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

Podnikanie inak aj ja som z Popradu kde si ho kúpil? ak to môžem vedieť... možno si poviete že si nikdy nebudem istý na 100% že je ten pravý ale keď budem stretávať takýchto ľudí s len dobrými reakciami, budem sa k tej 100 len a len približovať THX
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kupa akejkolvek elektroniky je vzdy aj o stasti.
Mozes kupit najnovsi, najdrahsi a najvychvalenejsi model,ale mozes mat smolu, ze je napr.z nejakej nevydarenej serie a mas s nim neustale problemy,alebo Ti jednoducho "nesadne".
A naopak, mozes kupit nejaky "sunt" za par korun a bude ti fachcit zopar rockov..

Ja som napr. mala 2x asus. Vela ludi ma voci asusom averziu,ale ja som bola nadmierne spokojna. Dostavali riadne zabrat, vydrzali vsetko
Teraz mam asi 3/4 roka Toshibu, s neporovnatelne lepsimi parametrami,ale frflem vzdy,ked k nej sadnem. Nemozem si na nu zvyknut...
A to som jej dala prednost pred sony vaio,ktory som mala v plane kupit.Chcela som ju hlavne preto, ze dost robim s fotkami a prave tento NB bol vychvaleny...Ale toshiba mala lepsie parametre, tak som zobrala ju

Drzim palce, nech sa ti kupa vydari a nech sa rozhodnes spravne
2 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

peter neisom rozhodný som vo fáze rozhodovania stále mám pocit že ty ten SONY neodporúčaš a ja neviem prečo... prečo som si vybral SONY? ak si myslíte že kôli značke (že peter) tak ste na omyle kamaŕat mi povedal názov (sony vaio) a ja taký "to čo je" no a teraz prečo som si ho vybral? lebo mi sedia parametre a ani cena nieje velká bral by som kludne aj DELL lenže majú velkú cenu rozhodoval som sa medzi asusom no lenže do tých 730 som lepší (ohladom parametrov) nenašiel o značke to neni kámo myslíš že prečo tu tak spamujem? lebo tú značku nepoznám (sice poznám asi 2 týždne) a preto sa o nej chcem dozvedieť čo najviac...
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Scot2 Pozri príspevok
Podnikanie inak aj ja som z Popradu kde si ho kúpil? ak to môžem vedieť... možno si poviete že si nikdy nebudem istý na 100% že je ten pravý ale keď budem stretávať takýchto ľudí s len dobrými reakciami, budem sa k tej 100 len a len približovať THX
Kupoval som ho v usa, cez ebay. Vtedy za caa polovičnú cenu ako sa predával na Slovensku.
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

presne tak arizona no len šanca že dostanem ten "zlý" je dosť malá kedže 80% ľudí s ním nemá problémy prípadne ho odporúča kdežto taký ACER to je kvalita zaručena v každom bazare je ich aspoň 50% a prečo? nemyslím žeby ľudia dostali "zlý" zo série problém bude niekde inde....preto si chcem vybrať tú najkvalitnejšiu značku aby riziko "zlého" NTB bolo čo najmenšie...
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

ebay a ešte zo zahraničia? to si pekne zariskoval ale ako vidím oplatilo sa .... ja sa rozhodujem medzi qcomp a nay....
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Všetko je o cene. Samozrejme, že za značku sa platí, ale značka je zvyčajne aj kvalita. Najlepšie sú asi IBM, alebo VAIO.
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Scot2 Pozri príspevok
ebay a ešte zo zahraničia? to si pekne zariskoval ale ako vidím oplatilo sa .... ja sa rozhodujem medzi qcomp a nay....
Čojaviem, záleží od koho kupuješ. Ak má predajca dobrý feedback a posiela do celého sveta tak prečo nie. Ak ti nezastavia balík na colnici, tak sa to aj oplatí. Ja som našiel vtedy celkom dobrý deal. No a potom je tam ešte aj záruka alebo reklamácia a to môže byť trochu risk, to je pravda.
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

jj s tou značkou máš pravdu.... inak s nákupom cez net nemám dobre skúsenosti a šťastie ma v živote obchádza tak preto radšej neriskujem a preto sa aj tak pýtam na ten sony nechcem mať zase ťažkosti...
0 0
Timer3 Timer3

Timer3 je offline (nepripojený) Timer3

Toshiba, Asus... Sony je predrazene podla mna, ked uz tak si kup Mac a nie Vaio, Dell je teiz celkom v pohode. Ale HP mava otrasne gombiky a celkovo tie notebooky neznasam. Moj vyber : Toshiba a ak mas prachy tak Mac. Popripade si pozri Ipod hehe.
0 0
Timer3 Timer3

Timer3 je offline (nepripojený) Timer3

Len pozor, lebo Mac ma u nas stale slabu podporu a i ked sa tam da hodit Windows, on standartne pouziva OSX Leopard, co je parada, ked k tomu mas este iphone a ipad, tak neni o com, no na hry to samozrejme nie je, lebo malo hier ide furt na OSX, takze bud peknu Toshibu, alebo Asus. Urcite je aj Vaio vyborny a kvalitny comp, ale co ja viem za tie prachy... je to len znacka.
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

tvrdíš že je predražený no ja som týždeň do zadu pozeral NTB a do 730 nieje lepší od sony a od asusov majú len horšie a čo sa týka toshiby neviem.....plno ľudí mi ju odporúča ale ja v nej nevidím dôveru... no ale asi sa ešte raz popozerám podačom aj keď viem že lepšie jak sony do tých 700 nenájdem (ohladom parametrov samozerejme) našiel som podobné asusy ale to zas nemali OS (čo dnes je výhoda) alebo zaostávali ešte v dačom... keď tak velmi chcete môžete mi tu hodiť pár linkov toshiby a asusy do 700 eur (+ - 50) niečo, čo sa Vám zdá dobré a lepšie jak SONY
Naposledy upravil Scot2 : 22.07.11 at 22:06
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

moja dcera ma takmer 2 roky vajko - ruzove,
zapnuty je skoro nonstop,

pred mesiacom som ho dala do nay, lebo bolo nieco s ventilatorom, a zacal sa vypinat, do 20 dni som mala opraveny NB,

ja mam tiez vajko - biele , nieco cez pol roka, aj s numerikou, a ide perfektne, no nehravam na nom hry,

som spokojna
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

aha ďakujem takéto názory rád počujem.... hmm hry berem ako bokovku a oddychovku nie prioritu mne ide hlavne o výkon že keď mu spustím 5 aplikácii naraz tak sa nezasekne a chcel by som sa spýtať čo máš za typ?
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Scot2 Pozri príspevok
aha ďakujem takéto názory rád počujem.... hmm hry berem ako bokovku a oddychovku nie prioritu mne ide hlavne o výkon že keď mu spustím 5 aplikácii naraz tak sa nezasekne a chcel by som sa spýtať čo máš za typ?
hladam, kde to mam napisane, nepamatam si naspamat typy, mne padol totiz do oka vizual a az potom som skumala parametre, no a nazvy mi nejak moc nevravia,
az to najdem, dopisem
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

na bločku by mal byť alebo faktúre, zmluve neviem čo máš inak ďakujem za ochotu.... ráno odpíšem, dobrú noc prajem....
0 0
Timer3 Timer3

Timer3 je offline (nepripojený) Timer3

http://www.apple.com/mac/?cid=OAS-US-DOMAINS-mac.com
pozri si Performance, Tech specs, ale je to draha masinka
Apple idu na dizajn, v tom su cislo 1.(nie kazdy moze suhlasit, kazdy ma rad nieco ine, no v rebricku su naj proste)

http://www.alza.sk/notebooky/toshiba...FZYS3wod8hDXwg

pozri si hlavne tam, kde su preciarknute ceny zo 700 ecok

Ja mam stary Asus uz asi 4 rocny a nachadzam chyby napr. USB porty zacali blbnut nejak s napajanim, kazdy stroj ma svoje muchy..Novu Toshibu som mal v rukach, ale co s nou bude casom sa dozvies len sam...
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

ja nemusím moc apple mac hnevá ma že niežeby pomohli ľudom a ulahčili čo sa dá tak si všetko vymyslia sami a iba ich výrobky im tam pasujú to jak trápny fast port u Sony Ericsson. Chcú byť jedineční no a takých zas môžem ja..... ale som sa už rozhodol sony beriem ako som už vravel len si zistím ohlasy a bude to definitívne... (možno)
Naposledy upravil Scot2 : 23.07.11 at 11:06
0 0
Scot2 Scot2

Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

Ahojte, kedže nechcem spamovať fórko tak to sem napíšem, rozhodol som sa na koniec pre značku SONY ale riešim torcha iný problém, neviem si vybrať s pomedzi 2 ntb tak Váš žiadam- prosím o radu že ktorý a prečo THX


Code:
http://www.najnotebooky.sk/sony-vaio-vpceh1s1e-b-cez-i5-44u
Code:
http://www.najnotebooky.sk/sony-vaio-vpcec4m1e-bj-cez-i5--3oc
0 0
Harendil Harendil

Harendil je offline (nepripojený) Harendil

Priklonil by som sa skôr k http://www.najnotebooky.sk/sony-vaio...bj-cez-i5--3oc za kompromis väčšieho HDD ale aj menšej praktickosti kvôli väčšiemu displeju.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať