Zavrieť

Porady

existuje resocialiacne zariadenie pre 16-roc. s inou psychiatr. dg. ako je zavislost?

Moja 16 rocna dcera ma diagnostikovanu bipolarnu afektivnu poruchu s rychlym striedanim cyklov. S tym je spojene aj nezdrave sexualne spravanie a nezdrave pitie alkohou v manickej faze a vazne sebaposkodzovanie v depresivnej faze. Velmi pravdepodobne okrem liekov by jej pomohol aj dlohodobejsi resocializacny pobyt v nejakom zariadeni daleko od miest, kde ma dosah jej "partia". Viete o takom, ktore by sa zaoberalo aj inou psychiatrickou diagnozou ako je zavislost? Dakujem za akykolvek napad.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Niečo bolo v Seredi, vraj pre mládež veľmi dobré, ale ono sa dnes všetko tak rýchlo mení ...

    mataSem je offline (nepripojený) mataSem

    mataSem
    Bohužiaľ mi ponúkajú len detskú psychiatrickú liečebňu v Hrani. to je veľmi krátkodobá zaležitosť (3 mesiace) a hlavne vôbec nerieši resocializáciu. Pre moju dcéru s jej problémami by to bola skôr zoznamovacia agentúra. Ale aj tak ďakujem za nápad.

    ErinErin je offline (nepripojený) ErinErin

    ErinErin
    Možno by nakoniec pomohlo aj zariadenie pre závislých? Majú kontakty na rôzne podniky, kde sa títo ľudia "učia žiť". Napr. mladý muž pracoval v pekárni v menšom mestečku. Ak zvládnu vyliečených závislých...

    existuje resocialiacne zariadenie pre 16-roc. s inou psychiatr. dg. ako je zavislost?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.