Zavrieť

Porady

Podlaha- aky poter?

Dobry den, tak sa znova obraciam na odbornikov na Porade...tentokrat ma zaujima vyrovnanie podlahy, resp. jej dorovnanie. Ta nasa "sikovna" firma pana R. M. z Trnavy vyburala celu podlahu v byte. Vraveli sme si, dobre, ved nech sa to urobi od zakladu poriadne a vyleje sa nanovo krasna, rovna podlaha. Pouzili betonovy poter estrit. Dokonca si urobili aj patky, ale vysli nejakym zazrakom nad ne aj o 1cm! Teraz to potrebujeme dat doporiadku. Tie rozdiely su velke na ploche asi 80m2. Mali sme dva navrhy: jedna firma- anhydrid, druha- zbrusenie a suchy betom.
Mate nejake napady? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Andryhyd je nezmysel nedá sa použiť na vyrovnanie do 1 cm.Zbrúsiť sa to dá.Jamy dorovnať nivelákom, alebo stavebným lepidlom na dlažby.

    janula26 je offline (nepripojený) janula26

    janula26
    Aby som sa presne vyjadrila, niekde su tie rozdiely aj 2cm. Nebolo by rozumne najskor zbrusit, potom este rovnat poterom a nakoniec nivelak?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    janula26 Pozri príspevok
    Aby som sa presne vyjadrila, niekde su tie rozdiely aj 2cm. Nebolo by rozumne najskor zbrusit, potom este rovnat poterom a nakoniec nivelak?
    Nie .Andryhyd od 4 cm.Niveláky od 1 cm do 2 cm .Lepidlo do 1 cm.

    janula26 je offline (nepripojený) janula26

    janula26
    Aha, ja som pisala anhydrid a teraz citam ANDRYHYD. Je to to iste? Asi sem musim este pripnut foto, pre lepsiu predstavu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.