Zavrieť

Porady

Problem pripojenia notebooku k WIFI routru ...

Mám problém pripojiť notebook k internetu ... Všetko na notebooku mám pozapinané myslím ako má biť ... Na notebooku mi ide Skype . Neidu mi iba prehliadavače ... môžte mi poradiť v čom je chyba ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ono to moze byt vela veci. Ale nie je to nahodou firemny notebook? U mna bol problem ten, ze vo firme mam v nastaveniach potrebny proxy server, ktory musim zase doma v nastaveniach vypnut, aby som sa vedel pripojit a naopak.

    jankull je offline (nepripojený) jankull

    jankull
    nie nieje firemný , je to moj , internet mi doma stále šiel až kým som ho nezobral do prace a tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    jankull Pozri príspevok
    nie nieje firemný , je to moj , internet mi doma stále šiel až kým som ho nezobral do prace a tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým
    Otvor si aké máš pripojenia k dispozícii,(centrum sietí) tam si nájdi svoje a daj pripojiť.
    Malo by to ísť, asi nemáš zapnuté u svojej pripájať automaticky.
    Naposledy upravil Gapo : 30.07.11 at 15:47

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    tam som sa pripájal na jednu krčmu keď som prišiel domov už to nešlo ako pred tým
    OS vyhodnotil toto pripojenie ako prednostné a preto stále hľadá "krčmovú" sieť. Klik na Sieťové pripojenia, dať vyhľadať dostupné siete, nájsť tú svoju domácu, určiť ju na automatické pripojenie (po zadaní hesla - ak máš) a odteraz by sa malo po zapnutí WiFi automaticky pripojiť k tvojej sieti (bez klikania a zadávania hesla). Zároveň nastav IP a DNS zisťovať automaticky.

    Problem pripojenia notebooku k WIFI routru ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.