Zavrieť

Porady

Human Klasik

Pracuje niekto so mzdovým programom Human Klasik?Potrebovala by som poradiť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ANNA98 Pozri príspevok
    mzdy robím už dlho ale v Humane Klasik začínam, a vlastne pokračujem so spracovaním miezd za mesiac Júl. Pracovníčka odišla a nič mi neukázala. Stiahla som si demoverziu, tak na niektoré veci som prišla. Chcela by som vedieť či zamestnanec ktorý mal dohodu do 15.07.2011 a 01.08.2011 nastupuje do pracovného pomeru- tohto zamestnanca mám odznova pridať alebo sa nejak kopiruje pracovný pomer. nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.
    V tomto programe pracujem, ale stále nie som s ním "stotožnená"-stále čosi riešim cez HOT LINE. V Softipe sa mi pracovala lepšie.
    Použiješ to isté osobné číslo. 1.8. mu zadáš hlavný PP.
    Zápočtové listy nerobím cez PC.
    V príprade, že budeš mať nástup a výstup v tom istom mesiaci - tam to robíš cez súbežné pracovné pomery.
    Naposledy upravil drobeceva : 30.07.11 at 16:38 Dôvod: doplnenie

    ANNA98 je offline (nepripojený) ANNA98

    ANNA98
    prišla som na to "super", len ešte mi povedz ako vytlačím zostavu kde sú deti- aby som vedela odkontrolovať nárok na daňový bonus, ja to skúšam v demo verzii

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ANNA98 Pozri príspevok
    prišla som na to "super", len ešte mi povedz ako vytlačím zostavu kde sú deti- aby som vedela odkontrolovať nárok na daňový bonus, ja to skúšam v demo verzii
    Vidíš, si šikulka.
    Na zostavu máme viacero možností, ale napr.
    SLUŽBY-F-Tlač.výstupy-M-prehľa.DB alebo
    PERSONALISTIKA-C-Tlač - G-prehľad detí

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ANNA98 Pozri príspevok
    Pracuje niekto so mzdovým programom Human Klasik?Potrebovala by som poradiť.
    skús dať

    ANNA98 je offline (nepripojený) ANNA98

    ANNA98
    mzdy robím už dlho ale v Humane Klasik začínam, a vlastne pokračujem so spracovaním miezd za mesiac Júl. Pracovníčka odišla a nič mi neukázala. Stiahla som si demoverziu, tak na niektoré veci som prišla. Chcela by som vedieť či zamestnanec ktorý mal dohodu do 15.07.2011 a 01.08.2011 nastupuje do pracovného pomeru- tohto zamestnanca mám odznova pridať alebo sa nejak kopiruje pracovný pomer. nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.

    ANNA98 je offline (nepripojený) ANNA98

    ANNA98
    ďakujem , určite to v pondelok ihneď vyskúšam. Tam je tých dohôd neuveriteľne veľa, jeden zamestnanec ma v mesiaci 3 dohody. Opakuje sa to vždy po mesiaci s prihláškou a odhláškou. Riaditeľka si k tomu zavolala právničku - je to verejná správa tak sme to upravili. Ja som tiež robila v SOFTIPE a teraz robím na MRP. Tie sú prehľadnejšie. Ešte sa chcem spýtať započtové listy robíš ručne?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ANNA98 Pozri príspevok
    ďakujem , určite to v pondelok ihneď vyskúšam. Tam je tých dohôd neuveriteľne veľa, jeden zamestnanec ma v mesiaci 3 dohody. Opakuje sa to vždy po mesiaci s prihláškou a odhláškou. Riaditeľka si k tomu zavolala právničku - je to verejná správa tak sme to upravili. Ja som tiež robila v SOFTIPE a teraz robím na MRP. Tie sú prehľadnejšie. Ešte sa chcem spýtať započtové listy robíš ručne?
    áno - nemám veľa výstupov.
    Ak niečo budeš potrebovať, ľahšie sa mi bude navigovať z roboty, kde mám program pred sebou.

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ešte dodám, že program je síce vymakaný, ale chýba mi školenie k nemu...pri prechode zo Softipu som dostala iba to základné. Chcelo by to ďalšie školenia, ale sú dosť drahé.
    Naposledy upravil drobeceva : 30.07.11 at 17:24

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    ANNA98 Pozri príspevok
    nenašla som zostavu na zápočtové listy. Postupne prichádzam na niektoré veci.
    Anka, vojdi do Personalistiky - vyberieš Formuláre - tam nájdeš zápočtové listy.

    ANNA98 je offline (nepripojený) ANNA98

    ANNA98
    dnes som už konečne urobila mzdy, prekontrolovala výplatné pásky, som zvedavá na rekapitulácie.

    michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

    michelle84
    Ako riešite výpočet dovolenky pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom čase v Humane?

    ANNA98 je offline (nepripojený) ANNA98

    ANNA98
    robím príspevkovú organizáciu kde robia od 6,00-18,00, od 18,00-06,00 ale v systéme majú nastavené ako 7,5 hod . prac.čas a majú 30 dní dovolenky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.