Zavrieť

Porady

HUMAN od firmy HOUR - manuál

Prosím Vás má niekto v PDF alebo v inom formáte manuál na sw HUMAN od firmy Hour. Veľmi by ste mi pomohli. Zatiaľ ďakujem.

Lívia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Na instalacnom CD, ktore ste dostali s programom sa nachadza manual.

    Livka je offline (nepripojený) Livka

    Livka
    No ďakujem za radu, ale taká múdra som aj ja. Lenže ja program ešte namám a chcela som sa troška dopredu dozvedieť viac. Práve preto som napísala, kto má program, aby mi pomohol a poslal manuál.

    scorp je offline (nepripojený) scorp

    Človek, sivý a fúzatý. scorp
    Maual ma asi 300 stran. Obavam sa, ze citanie manualu nie je vhodnou formou na overenie, ci mi dany soft vyhovuje. Kazda slusna firma je ochotna a schopna urobit predvedenie svojho programu, kde sa da zistit - v ramci 2-3 hodin kadeco. Kedysi som predaval soft a prave takito zakaznici boli pre mna nocnou morou. Okrem toho toto tu je prave forum na zistenie, ake maju skusenosti pozivatelia Human.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Nikdy som nečítal k účtovným resp. podobným programom manuál. Nemienil som totiž strácať čas neustálym hľadaním "niečoho". Buď pochopím "chod" programu, alebo nie. Keď nie, pozriem ďaľší, alebo sa nehrabem silou mocou robiť niečo, čomu nerozumiem.

    HUMAN od firmy HOUR - manuál

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.