Zavrieť

Porady

Hypoteka pre opatrovatelky/ SZCO/ v Rakusku

Dobry den,chcem sa spytat,ci je mozne dostat hypoteku vo vyske 55.000eur na kupu RD i napriek tomu ze pracujem ako opatrovatelka v rakusku ( zivnost )
Naposledy upravil arizona : 09.08.11 at 15:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Myslím si,
    že banky by s tým problém nemali. Nakoľko máš príjem, podávaš DP. Ale mala by si navštíviť banky, určite Ti dajú najlepšiu odpoveď. A aj tlačivá čo treba vyplniť.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Treba obehnut banky a popytat sa.
    Ak pracujes z zahranici, je tam velmi mala sanca.
    Jedna z moznosti je , ak ti chodi vyplata na tvoj ucet, zobrat uver z tvojej banky.

    Druha moznost je uver, kde nemusis dokladovat prijem. Ale tam su vyssie uroky.
    Daj si spravit cenove kakulacie u viacerych, rozdiely mozu byt dost vyrazne.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Arizona,
    má šancu. Ved má príjem, určite by som sa toho nebála a obehala si banky.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Xanti Pozri príspevok
    Myslím si,
    že banky by s tým problém nemali. Nakoľko máš príjem, podávaš DP. Ale mala by si navštíviť banky, určite Ti dajú najlepšiu odpoveď. A aj tlačivá čo treba vyplniť.
    Xanti,nedavno som zistovala podobne informacie. Danove priznania boli na nic...nepomohli.Nase banky ich neakceptuju

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Hm,
    nejdem sa hádať, ale kamoška min. rok vzala hypo na slovensku, kúpila byt na slovensku ale ona roky žije v anglicku a nie je zamestnanec je živnostníčka.
    Obehala banky a dali jej úver.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Xanti Pozri príspevok
    Hm,
    nejdem sa hádať, ale kamoška min. rok vzala hypo na slovensku, kúpila byt na slovensku ale ona roky žije v anglicku a nie je zamestnanec je živnostníčka.
    Obehala banky a dali jej úver.
    Ani ja sa nechcem hadat, ani netvrdim, ze taka banka sa nenajde. Preto som aj pisala, nech si obehhne banky a popyta sa...

    Ja mam info spred mesiaca, z VUB, CSOB,Slov. sporitelne...
    Zistovala som aj od sloveniek, ktore ziju v Rakusku, aj oni maju podobne skusenosti.


    Mozes sa spytat tej kamosky, kde uspela? dik

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    ja tiež teraz skorej verím arizone, ako Xantine...- toto banky nemajú veľmo radi...

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Stanko, ja len píšem čo viem. Fakt kamoška má úver z banky a je szčo v zahraničí.

    zuzana.ppt je offline (nepripojený) zuzana.ppt

    pozorovatel,ziak,lovec mudrosti,krasy a poznania ...viac zuzana.ppt
    suhlasim s arizonou. riesili sme teraz podobny pripad, klientka nepresla ani v TB a LB. napokon sme to vyriesili cez dceru VUB. pochopitelne uroky boli ovela vyssie, ale stale este akceptovatelne.krytie mala 20% vlastne zdroje a 80% uver. znalecky posudok bol vo vyske 100% nehnutelnosti,tato vyska bola akceptovatelna aj pre banky, ale vzhladom k tomu, ze klientka pracovala ako opatrovatelka -szco v rak, bol problem s bonitou klientky. ak si dlhodobou klientkou banky a mas v poriadku historiu, urcite sa da vybavit aj vynimka. dalsia moznost je ist cez hypotekarneho poradcu, ktoreho osobne poznas a ktory sa vie za teba "zarucit" v danej banke
    Naposledy upravil zuzana.ppt : 30.07.11 at 19:57

    stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

    stanco007
    Co si myslite o fixacii hypoteky v tejto dobe? Vsade pocuvam a citam, ze uvery a hypoteky vzrastu, tak ma zaujima co si myslite o fixacii hypoteky a na aky cas? Ja sa len obavam, ze ked si clovek hypoteku zafixuje napr na 3 roky, urcite mu splatka stupne ale neviem si predstavit o kolko potom to navysia zas po konci fixacie.... Aby cloveka slak netrafil po 3 rokoch fixacie... Aj ked nikto nevie co bude o 3 roky a moze ist splatka potom aj dole...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.