Zavrieť

Porady

Môžem byť tehotná?

Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anda5 Pozri príspevok
Dobry den. Mam taky problem. Uzivam antikoncepciu a pred dvoma mesiacmi som vynechala menzes dobrovolne,cize som pokracovala v uzivani antikoncepcie.O mesiac nato sa mi menzes uz nedostavil ale mala som drobne spinenie. Predpokladala som, ze to moze byt sposobene tym vynechanim a hormonmi, tak som tomu ziadnu vaznost neprikladala. No tento mesiac sa mi znova este stale menzes nedostavil. Mam uz strach. No s partnerom sme si davali pozor,ja som uzivala antiku,tak neviem preco toto:-( Poradte mi. Mozem byt tehotna?
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Tweety Pozri príspevok
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.
Ono je lepšie ak miesto strachu býva radosť .
(pred aj po )
0 0
anda5 anda5

anda5 je offline (nepripojený) anda5

Tweety Pozri príspevok
Samozrejme, že môžeš, len ak by si nemala styk, ale píšeš pravý opak. Strach treba mať dopredu, nie až po styku, to len tak naokraj.
Len tak na okraj, ako som spomenula, antikoncepciu som užívala poriadne, partner si tiež dával pozor, tak neviem prečo toto.
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

anda5 Pozri príspevok
Len tak na okraj, ako som spomenula, antikoncepciu som užívala poriadne, partner si tiež dával pozor, tak neviem prečo toto.
Anti zaručuje niekde okolo 95-98%.
Acylpirín 100%.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Anda5
šak si kúp tehotenský test a vec vybavená. Ved ak nemáš istotu tak potom ju získaš.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...no hej ...

Medzi kolená sa aplikuje .............................ten acylpirín ...
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

rudopp Pozri príspevok
Anti zaručuje niekde okolo 95-98%.
Acylpirín 100%.
tak tak buchi . (drobné upresnenie : Nesmie sa pritom nadmerne predkloniť )

A je to aj lacné - jedna tabletka sa (niekedy = keď od niečoho nenavlhne) dá použiť aj viackrát.
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Myslím si, že toto je skutočne otázka hlavne pre lekára. Načo čakáš? Tam získaš 100% istotu.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

No chalani to je témička pre Vás , že?
0 0
anda5 anda5

anda5 je offline (nepripojený) anda5

GabiZ Pozri príspevok
Myslím si, že toto je skutočne otázka hlavne pre lekára. Načo čakáš? Tam získaš 100% istotu.
Zajtra idem k lekárovi. Ja som sa len chcela poradiť, či s tým nemá niekto podobnú skúsenosť.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Lekár sa ťa ako prvé opýta či si si robila tehotenský test. Čo mu odpovieš?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

anda5 Pozri príspevok
Zajtra idem k lekárovi. Ja som sa len chcela poradiť, či s tým nemá niekto podobnú skúsenosť.
Každá žena je iná, každé vajíčko je iné, každý sex je iný, spermie..., ak by sme ti poradili na 100%, to by sme museli byť už jasnovidcami.
0 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

....predbehla si ma, príčiny problémov nezistí nikto iný len lekár.
0 0
anda5 anda5

anda5 je offline (nepripojený) anda5

To mi je jasné
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Každá žena je iná, každé vajíčko je iné, každý sex je iný, spermie..., ak by sme ti poradili na 100%, to by sme museli byť už jasnovidcami.
..

..ja len dodám,že zaregistrovať sa sem dnes a s takouto otázkou znamená,že sme dobrá a dôveryhodná spoločnosť...to jasnovidectvo by sme mali doplniť
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Vidíš aj PORADA ti odpovedá sama , to je ale múdra stránka stačí kuk vpravo
11.jpg  
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Halli Pozri príspevok
Vidíš aj PORADA ti odpovedá sama , to je ale múdra stránka stačí kuk vpravo
Porada ako porada, ale sponzor.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tweety Pozri príspevok
Porada ako porada, ale sponzor.
jasne vedel kedy má hodiť reklamu....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Halli Pozri príspevok
jasne vedel kedy má hodiť reklamu....
A možno to bol práve ten partner. Dievča už radšej zdupkalo. Nech sa ani nečudeje reakcií, veď by som sa hanbila dať takú otázku na serióznu stránku, veď nie sme na pokeci, či?
0 0
rudopp rudopp

rudopp je offline (nepripojený) rudopp

Xanti Pozri príspevok
Lekár sa ťa ako prvé opýta či si si robila tehotenský test. Čo mu odpovieš?
že písala na Poradu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať