Zavrieť

Porady

sukromny detektiv

ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Osobnu skusenost nemam, ale pred par rokmi ma poziadala znama o pomoc, ktorej zomrel syn za velmi zahadnych okolnosti a policia nebrala ohlad na ziadne doslova okate dokazy... tak sme oslovili par sukr. detektivov.
Zistili sme , ze je to nielen dost drahe na nase pomery,ale aj taky sukr. detektiv nema takmer ziadne pravomoci. Mozno ich patranie pomoze maximalne tak podvadzanym manzelkam s nejakymi fotkami,ale nic viac...
Sukr. detektivov robia najcastejsie byvali policajti.
Pri zavaznejsich veciach zalezi od policie, ci bude ich zistenia akceptovat...
Vzdali sme to, lebo by to bolo podla nasho zistenia zbytocne mrhanie penazi...
Ale asi zalezi, na co to potrebujes. Ci len pre vlastnu potrebu,alebo nieco viac...

Hlasovalo 5 pouzivatelov

Užitočné (5)
220870, promont maja, lujza.j, Mária27, terezamaria
5

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
ceny za služby sú však podľa jeho slov vysoké: „Hodinová sadzba je od 20 eur vyššie. K tomu treba prirátať náklady za použitie vozidiel, materiálu a techniky.“

z článku:http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...vernikoch.html

Hlasovalo 4 pouzivatelov

Užitočné (4)
terezamaria, 220870, promont maja, Zitulda
4

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
osky Pozri príspevok
to čo priložila Arizona tam je to tiež rozpísané
títo su trošku lacnejší: http://www.dis.sk/sk/cennik
kukni to od Arizony je tam toho dosť.
Naposledy upravil lujza.j : 07.08.11 at 22:20

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
osky Pozri príspevok
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....
skus tu: http://www.a3p.sk/detektivne-sluzby/

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.

osky je offline (nepripojený) osky

osky
asi sa na to patranie dam sama.
zhodim 50 kg a stanem sa nepriehladnou-teda priehladnou..???
neviditelnou!!!!!!!!!

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
buchač,poraďácke súkromné očko

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
to nie som ja,to je kamoška ja som fotila

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
osky Pozri príspevok
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....
mangela???

osky je offline (nepripojený) osky

osky
lujza.j Pozri príspevok
ceny za služby sú však podľa jeho slov vysoké: „Hodinová sadzba je od 20 eur vyššie. K tomu treba prirátať náklady za použitie vozidiel, materiálu a techniky.“

z článku:http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...vernikoch.html

alessi je offline (nepripojený) alessi

Pokoj a dobro alessi
dobrý detektívi sú dôchodci. Na nich ani SBS skári nemajú. Najmä v činžiakoch na prvých poschodiach non stop na balkone či v okne, alebo zrkadielko dovnutra, či čítajúci noviny.....

video1983 je offline (nepripojený) video1983

muž video1983
220870 Pozri príspevok
Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.

robit moze, len s tym neobstoji pred sudom, prinajlepsom sa dotycna sledovana osoba da kvalitne vydierat

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár. 220870
Povedal doslovne že je protizákonne sledovať osobu.Ak by sa konkrétna osoba obrátila na políciu a súdy a dokázaly by detektívovi že ho sledoval tak by z toho mal riadny pruser.Takže jeho práca skôr spočíva vo vyhladávaní neplatičov výživného ukradnutých autách alebo stratených osobách.
korela "Po úspešnom splnení úlohy detektív odovzdá klientovi záverečnú správu s dôkazovým materiálom, ktorý je použiteľný pred súdom."
http://profit.etrend.sk/dennik/bizni...kretnosti.html
.
"Mimoriadne dôležitú oblasť našej práce tvorí tiež získavanie údajov, ktoré môžu slúžiť ako dôkazný prostriedok v konaní pred súdom alebo správnym orgánom. Táto činnosť je priamou reakciou na to, že v občiansko-právnom spore, obchodno-právnom spore i trestno-právnom konaní by mal klient, pokiaľ chce byť v spore úspešný, sám zaisťovať a predkladať dôkazy a nie sa obmedziť iba na ich navrhovanie a pasívne nechávať všetko na činnosť príslušných orgánov. V tesnej súčinnosti s právnym zástupcom klienta takéto dôkazy vyhľadáme, zadokumentujeme a spoločne so správou z nášho šetrenia predložíme súdu alebo inému orgánu príslušnému konať vo veci. V prípade potreby poskytneme aj svedeckú výpoveď detektíva, ktorý dôkazy získal."
http://www.detect-info.sk/fyzic.html

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Gina Er Pozri príspevok
buchač,poraďácke súkromné očko
Gina s foťákom , ako sa jej koník pýta......" čo si mi doniesla ? "









....ale fotky máš dobré ...teda podľa môjho smiešneho laického pohľadu ........také netradičné , alebo ako sa vlastne presnejšie vyjadriť ...

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
buchač Pozri príspevok
Gina s foťákom , ako sa jej koník pýta......" čo si mi doniesla ? "


Krásny koník, veru krásny.

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Nokerla
220870 Pozri príspevok
Povedal doslovne že je protizákonne sledovať osobu.Ak by sa konkrétna osoba obrátila na políciu a súdy a dokázaly by detektívovi že ho sledoval tak by z toho mal riadny pruser.Takže jeho práca skôr spočíva vo vyhladávaní neplatičov výživného ukradnutých autách alebo stratených osobách.
No to je zrejme vytrhnute z kontextu.....sledovat ju mozes na verejnych priestranstvach, ale nesmies sa nijako maskovat. Mozes aj fotit, ale fotky musia byt z verejne pristupneho miesta. Tie fotky potom predlozis objednavatelovi ako dokaz.....a ako on s tymi fotkami nalozi je iba na nom.

SStyrano je offline (nepripojený) SStyrano

SStyrano
Mam osobnu skusenost. Nachystajte si 1000e. Ako nahle zaciti, ze ste v koncoch, a mate peniaze, budte si isti, ze sledovanie bude trvat urcite dva tyzdne a to vas vyjde okolo 900e!!
Sukromny detektiv sleduje svoje vlastne ciele, a to je hlavne zarobok. Bol by hlupy, keby vam dal co potrebujete za dva dni. Vy predsa platite za hodiny prace, nie za vysledok.
Kolko stoji? Tak zo zaciatku sa bude zdat, ze je na vasej strane a navrhne vam lacnejsiu variantu a teda, ze nebude sledovat osobne, co je 20e na hodinu, ale ze bude sledovat cez gps zariadenie, co je iba 20e na den plus doprava a nainstalovanie gps dalsich 20e (ale to vam nepovie). Cize tyzdenne sledovanie vas vyjde na cca 300-400e a vysledok budu miniaturne ciary na mapach, ktore vam v pripade potreby bude vediet zvacsit, ale nikdy to neurobi. Za tyzen sa nic nezisti, to mi verte, lebo by detektiv prisiel o skvely job a tak sledovanie pokracuje dalsi tyzden a vy ste kratsi o spolu uz 900-1000e. V konecnom dosledku si mozete kupit vlastne gps a este usetrite.
5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
buchač Hm...

Mne je síce jedno, že prečo si vysolil takúto čiastku, koho si dal sledovať....ale žeby manželku ?

Nie som síce súkromný detektív.
Ale ak sa na tie Tvoje riadky pozriem a aj trochu zamyslím, tak veru logiku nejak nedávajú.

Opýtam sa aj inak.
Ty by si robil, Ty robíš zadarmiko ? Asi nie, určite nie...a nemáš ani minimálnu mzdu, skôr naopak...lebo inak by si nevyužil služby súkromného očka.
korela Ja som mala výsledok za jeden deň.
buchač korela (Dnes 15:42) Ja som mala výsledok za jeden deň.
===========================
Hm...
To detektív zistil, že čo mala sledovaná osoba na sebe v daný deň oblečené ?
lujza.j buchi...príspevok mi nedáva logiku....keby som robila súkromné oko....to kolko by som mala kauz...aké recenzie keby .....som hentak fungovala....
buchač Ani nevrav...
Ten SStyrano si poplakal na nesprávnom hrobe...nik nemôže za jeho neschopnosť.
  zbaliť
Načítať ďalšie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.