Zavrieť

Porady

sukromny detektiv

ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
Ak hľadáte spoľahlivého detektíva, tak odporúčam navštíviť stránku www.vymazanareklama.sk
Naposledy upravil kopretinka : 16.03.17 at 17:48

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
osky Pozri príspevok
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....
....hm ....
220870 Pozri príspevok
Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.
...ja to nie som...

...košičan sa píše s malým " K " ...
alessi Včera, 11:07 PM
dobrý detektívi sú dôchodci. Na nich ani SBS skári nemajú. Najmä v činžiakoch na prvých poschodiach non stop na balkone či v okne, alebo zrkadielko dovnutra, či čítajúci noviny.....
...hm...a čo tak spojiť jedno s druhým ....a tretie ako bonus priložený by bol vlastný kvér????

Lukas Vydra je offline (nepripojený) Lukas Vydra

Lukas Vydra
Osobnu skusenost mam . Mal som problem s (teraz uz ex) manzelkou. Neustale chodila na nezname miesta, zacala sa vyzyvavejsie obliekat a uz som si nevedel rady. Na internete som si vsimol Slovensku asociaciu detektivov cez ktoru som si objednal sluzby sukromneho detektiva.
Asi po 10 dnovom sledovani mi oznamili ze tajne chodi za jej kolegom z prace a travi u neho svoj "volny" cas... Veci nabrali rychly spad. Takto sa vysvetlili jej vylety "do obchodov" alebo za "kamarakami"..
Nechcem to prilis konkretizovat ale dokazy ktore ziskali mi pomohli dostat syna do vlastnej opatery. Detektiv bol tiez ochotny vypovedat pred sudom ako svedok.

Co sa tyka ceny (aj s ucastou na sudnom pojednavani) bolo do 550 EURO...
Naposledy upravil arizona : 01.07.17 at 04:41 Dôvod: vymazanie reklamy
osky tato tema zu pre mna nie je aktualna ale dakujem za prispevok.moze pomoct inym.lebo clovek nikdy nevie,kedy co bude potrebovat...
bettylou v ústave je zakotvená sloboda pohybu, ale to asi ..., šak žena je majetok či ne???

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.