Zavrieť

Porady

Zadrzanie alebo odobratie vodickeho preukazu

Dobry den

Pred nedavnom som sa docital o takej situacii ze nejaky anonym podal na policu oznamenie pre nesposobilost vodica viest motore vozidlo, voci osobe xyz jej bol zadrzany vodicky preukaz, samozrejme policia to musela presetrit a zadrazala vodicky preukaz tejto osobe az pokial nedoniesol od obvodneho lekara potvrdenie ze je zdravotne sposobili ...
Neviem co je na tom pravdy ale za sa mi tento zakon troska pritiahnuty za hlavu a ak to je vobec pravda,tak by som Vas poziadal o vyjadrenie ci je vobec toto na Slovensku mozme
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Keby to bolo na mne tak polovica terajších šoférov a hlavne "šofériek"je bez papierov.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...myslím, že keby to takto fungovalo, tak naše paragrafy musia mať 7 zákrut, policajti sa zbláznia a sudcovia skončia na psychoške...víriš vodu a diskutuješ o nesmrteľnosti chrústa...
    ...modelová situácia: policajt mi zaklope na dvere, pani dajte mi váš vodičský preukaz, lebo niekto nám volal, že (blablabla),tak vás nepustíme šoférovať....
    ...doporučujem použiť vlastný rozum
    ...a len tak k veci, zaregistrovať sa sem kvoli takejto trapine a nedať dôkaz, kde a ako a za akých okolností sa toto stalo-sorry mk...

    Zadrzanie alebo odobratie vodickeho preukazu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.