Zavrieť

Porady

Napinanie (na zvracanie) z vacsieho mnozstva soli

Ahojte,

Lubite dru tycinky, soletky alebo pracliky? Tiez lubite tu sol co ostane na konci v sacku? Stava sa mi to asi rok... ked po dojedeni dru tyciniek si proste namocim prst do tej ostatnej soli, oblizem prst, a behom par sekund ma zacina neuveritelne napinat na zvracanie. Nikdy sa nepovraciam, nejako to dokazem potlacit v sebe, ale je to velmi neprijemny pocit. Vzdy na to zabudnem a vzdy ked mam dru tycinky alebo cosi, tak ten prst do tej soli namocim.

Dlho som nevedela asociovat, co mi toto nutkanie na zvracanie sposobuje (nikdy by ma to nenapadlo). Mozem zjest cele dru tycinky a nic (aj tie su slane), namocim prst do soli a v momente ma nadrapuje.

Mate niekto podobne skusenosti? Alebo neviete co to sposobuje? Ako ta sol posobi v tele ze mi toto sposobuje?

Dakujem za reakcie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ...fúha, milujem DRU tyčky, ale soľ nevyjedám, ale vyskúšam potom dám vedieť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    keby to bolo fakt z tej soli tak prúser, lebo kopec malých detí obľubuje tieto tyčky. pre mňa sú to komunistické tyčinky, ktoré su stále rovnako dobré len tá cena

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    lujza.j Pozri príspevok
    keby to bolo fakt z tej soli tak prúser, lebo kopec malých detí obľubuje tieto tyčky. pre mňa sú to komunistické tyčinky, ktoré su stále rovnako dobré len tá cena
    Nemyslim si ze je nieco zle na tych tycinkach. Pretoze to mozu byt soletky, mozu to byt pracliky. Proste ide o vacsie mnozstvo soli. Tu sol som vyjedala vzdy, niekedy som si to kupila hlavne kvoli tej soli

    Existuje nieco ako neznasanlivost na sol? Nic take sa mi nepodarilo vygooglit.

    csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

    Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac csillag3112
    tak ja ju mozem bez problemov schrumat a nic milujem dru tycinky aj sol na spodku balenia nemam problem, a neviem preco tento problem mas

    Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

    Gina Er
    soľ + voda = prostriedok vyvolávajúci dávenie
    takže preto tie Tvoje pocity zo soli,Tvoj organizmus má asi inak nastavenú potrebu soli,takže protestuje.

    Napinanie (na zvracanie) z vacsieho mnozstva soli

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.