Zavrieť

Porady

liečba krvnou plazmou

Dobry deň,
môj muž mal úraz členka s následným poškodením chrupavky. Uvažuje nad možnosťou liečby krvnou plazmou. Hľadal na nete nejaké konkrétne skúsenosti ale nič nenašiel. Nakolko je to pomerne drahy zákrok prosím niekoho s osobnou skúsenosťou o radu kde si dať tento zákrok spraviť a akou metódou (sú dve). Ďakujem za akýkoľvek príspevok
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    máš poškodenú chrupavku? radšej si kúp stacionárny bicykel... mne to bolo tiež ponúkané ale určite by som sa na to nedala...
    to ti nepomôže na viac ako pol roka a potom sa to musí opakovať donekonečna... takže ti to natrvalo nepomôže... a či pomôže aj to je otázne...
    http://www.porada.sk/t82843-bolest-k...troskopia.html aj tu sme o tom písali...

    jaga53 je offline (nepripojený) jaga53

    jaga53
    Aj ja hľadám niekoho kto podstúpil liečenie krvou plazmou.Nenájde sa nikto ,kto by sa podelil o túto skúsennosť???

    liečba krvnou plazmou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.