Zavrieť

Porady

co to znamenaaaa???

aj keď nechcem stále musím niečo riešiť a kde sa to dá lepšie??? ...viac
Activateur-de-chance-2.jpg  
Viem ze som si asi nevybrala vhodnu temu ale mam otazku ci niekto z vas nevie co znamena tento obrazok.. poslala mi ho znama ako aktivator stastia.. ono nejde o pointu co pisala ale ten obrazok sa mi paci a rozmyslam nad tetovanim.. tot ale nechcem chodit s vytetovanou slepacou polievkou ako bolo v reklame na isty napoj. Takze ak dakto vie o co ide sem s tym
Usporiadat
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Ten trojuholnik by mohol znamenat bozie oko, ale znak, ktory je na obrazku nevidm co znamena, vyzera ako nejake oznacenie tajneho spolocenstva, netusim vsak, akeho. Co sa tyka tetovania, je by som si nedala tetovat nic, som sice na to stara, ale myslim si, ze byt oznaceny bez nejakeho zvlastneho dovodu nie je vhodne.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..neviem, či tu nájdeš, ale skús...

http://www.google.com/search?q=%C4%8...2&ved=0CBoQsAQ
0 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

je veľmi pekný... graficky teda... Inak netuším, čo znamená - len ovplyvnenú nedávno vysielaným dokumentom o Egypte, ma napadá, či to nie je nejaký egyptský znak alebo hieroglyf.

Ja tam vidím okrem toho znaku trojuholník a dva kruhy, ktoré by mohli predstavovať slnko a mesiac a trojuholník postavený na hrot vraj predstavuje ženu. No môže to byť aj slepačia polievka .

Znaky a symboly sa stále používajú nielen v egyptológii a ázijských jazykoch, ale aj v astrológii a podobných vedách, takže to môže byť naozaj čokoľvek.
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Božie oko to určite nie je...

a do tých rôznych "tajomných" znakov radšej nevstupovať - odporúčam
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

A neni ti jedno ci tu niekto napise ze je to "bohyna" alebo "slepacia polievka"?

Aj tak to nikto nevie. A ked ti aj niekto povie co to je, tak budes tomu verit?

Daj cez ten znak este nejaku malu ciarku a nebude to nic znamenat. A mozes ostatnym hovorit ze to znamena ze si vyvolena
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

obrazok neznamena vobec nic

niekto ho spravil zrejme z nudy,a ako podklad pouzil tuto sablonu http://www.123rf.com/photo_506214_wi...ackground.html

0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Tie backgroundy najde hocikde... je ich plny net. Dala som do googla porovnat obrazky, a naslo tie sablony skoro vsade. Ale ci znamena nieco ten znak... bohvie...

Ja celkom lubim slepaciu polievku, tak co.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

A nevztahuje sa na tetovania ziaden copyright? Aby ta niekto nebonzol ze nosis jeho polievku na ramene
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zk24 Pozri príspevok
Tie backgroundy najde hocikde... je ich plny net. Dala som do googla porovnat obrazky, a naslo tie sablony skoro vsade. Ale ci znamena nieco ten znak... bohvie...
To porovnávanie obrázkov cez google ma zaujíma. Ako si to urobila? Vysvetli mi to prosím, lebo ja netuším ako sa to robí.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Petra Nová Pozri príspevok
To porovnávanie obrázkov cez google ma zaujíma. Ako si to urobila? Vysvetli mi to prosím, lebo ja netuším ako sa to robí.
Paci sa.

my sme skusali davat do googla vlastnu fotku bratislavskeho "UFA", restauracie a naslo podobne obrazky

Ak je obrazok konkretny vie to najst podobnosti, ak je to "bordel", tak najde skor podobne farby a tvary, ale nic konkretne...
vyhladavanie obrazkov.jpg  
7 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Príklad:
šmoula2.jpg  
6 0
Slayer666 Slayer666

Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

zk24 Pozri príspevok
A nevztahuje sa na tetovania ziaden copyright? Aby ta niekto nebonzol ze nosis jeho polievku na ramene
Myslis ramen? Na ramene? Preco nie?

http://en.wikipedia.org/wiki/Ramen
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zk24 - ďakujem pekne. Ešte nikdy som nepotrebovala porovnať obrázky, preto ma nenapadlo skúmať, ako to robiť. Ale keď si o tom písala, tak som si uvedomila, aké je to užitočné.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Petra Nová Pozri príspevok
zk24 - ďakujem pekne. Ešte nikdy som nepotrebovala porovnať obrázky, preto ma nenapadlo skúmať, ako to robiť. Ale keď si o tom písala, tak som si uvedomila, aké je to užitočné.
Asi to nie je az take casto vyuzitelne pre beznych ludi, skor si to predstavujem napriklad ze si stiahnes nejaky obrazok a zabudnes z akej stranky, a chcela by si to zistit, tak ti to najde stranku ktora ten obrazok obsahuje

Pripadne pre porovnavanie nejakeho copyrightu, natiahnes svoju fotku a mozes pozriet ci ju nepouzili bez tvojho suhlasu na inych weboch a podobne.

Vyuzit sa to da. Ale v specifickych pripadoch asi skor
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Peťa, dakujem za bodiky a Zlatke dakujem za ten "nevhodne".
0 0
mixal1 mixal1

mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

Petra Nová Pozri príspevok
To porovnávanie obrázkov cez google ma zaujíma. Ako si to urobila? Vysvetli mi to prosím, lebo ja netuším ako sa to robí.
-nahras si obrazok do pocitaca.
-potom si otvoris google, a kliknes na 'obrazky" , v pravo hore na liste kliknes na obrazky

-potom kliknes myskou na ten obrazok, co si nahrala do pocitaca, a presunies ho do vyhladavania, nie copy@paste, ale iba ho tam presun s kliknutou myskou (teda tam, kde sa zadava text ked chces nieco v google najst)
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Ľudkovia moji ešte mi povedzte, kde máte zdroje na tie všetky obrázkové pozdravy??????????? A ako cih sem pridávať?????????
0 0
Katarina Katarina

Katarina je offline (nepripojený) Katarina

Terezia13 Pozri príspevok
Ľudkovia moji ešte mi povedzte, kde máte zdroje na tie všetky obrázkové pozdravy??????????? A ako cih sem pridávať?????????
Za túto radu a pomoc by som aj ja bola veľmi vďačná.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Takto sa pridava obrazok. Kde vsak beru "zdroje" na vsetky tie kyticky a ine obrazteky do blahozelani netusim. Nevyuzivam
ako pridat obrazok.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

.........no milé, nikdy som nepozrela, či ešte pod ikonkami niečo je
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať